Başkan Muharrem Usta efsane gecesinde o anı anlattı, herkesi güldürdü

Muharrem Usta'nın İstanbul'da katıldığı ‘Efsane - Avni Aker’e veda’ belgeselinin galasında anlattığı anısı herkesi güldürdü.

Trabzonspor 24.02.2017, 21:06 24.02.2017, 23:48

Haber61 - Haber Servisi - Trabzonspor devriminin gerçek hikayesinin anlatan ve bugüne kadarki en büyük bütçeyle hazırlanan ‘Efsane - Avni Aker’e veda’ belgeselinin İstanbul galası Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Belgeselin hazırlanmasını sağlayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katıldığı gecede konuşan Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Trabzon’da yaşadığı bir anı anlattı salon kahkahaya boğuldu.


GECEDEN FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Başkan Usta, 4 maç üst üste Trabzonspor’un kazanmasının ardından Trabzon’da Uzunsokak’ta kafeteryaya girdiğini ifade ederek, “Kafeteryanın bütün katları doluydu. İçeri girdiğimde kuytu köşede bir küçük masa bulup oturdum. Kafeteryanın sahibine takıldım, ‘hadi işlerin iyi’ dedim. O da bana, ‘Başkanı 4 ‘de 4 yaptınız harika, herkes mutlu. İnanılmaz işlerimiz 4 kat arttı. Çok şükür’ dedi. İşte Trabzon’da hayat böyle. Mutluluk da Trabzonspor’a bağlı. biz bunu biliyoruz. Yeni zaferler yaşatmak içni uğraşıyoruz. Yaşatacağız da..” dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@