alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Başkan Ahmet Ağaoğlu, kadın futbol takımını ziyaret etti

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan kadın futbol takımına ziyaret.

Trabzonspor 15.10.2021, 17:40 15.10.2021, 17:48
Başkan Ahmet Ağaoğlu, kadın futbol takımını ziyaret etti

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kadın futbol takımını ziyaret etti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu ve Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Kadir Özcan Futbol Akademisi’nde kadın futbol takımını ziyaret etti. Ağaoğlu, burada Gençlik Geliştirme Koordinatörü Hamit Cihan’dan kadın futbol takımı ve genel çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Teknik heyet ve sporcu kadrosuna başarılar dileyen Başkan Ağaoğlu, “Trabzonspor gibi büyük bir camiayı temsil edeceksiniz. Bu, büyük bir sorumluluk gerektiriyor. En büyük önceliğimiz iyi bir insan olabilmek. Sizin de hem karakteriniz hem de başarınızla bu yükü en iyi şekilde taşıyacağınıza inanıyorum. Bu kulübe yeteneklerinizle gelip, yeteneğinizi karakteriniz ve başarınızla süsleyeceksiniz. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.


Yorumlar (2)
dev 2 ay önce
desene stres her hafta ikiye katlanacak. bide kızlar ne yaptı diye düşüneceğiz. BAŞARILAR KIZ FUTBOL TAKIMIMIZA!!!!HAYDİ KIZLAR!!!
Erdem 2 ay önce
Haki yeşil renk ordu futbol takımı gibi, daha cici renk bulamadınız mı, capcanlı. Turuncu mu pembe mi ne, o rengi de erkek giymiş, madem pembe forma var onu bayan futbolcularımıza giydirseydiniz, pembe renk erkeklere kalmış. Bu arada jimnastikçiler ( bjk - beşiktaş jimnastik klubü) uzun atlayamamış halkekmek büfesine çakılmış, inşAllah fenevi yener lider olur öylede lig sonuna kadar devam ederiz, bu maçı sakat vermeden kazanalım inşAllah. Vira bismillah, hayırlısı....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@