“Başkan Ağaoğlu Fenerbahçe maçından sonra kararı verir”

Zeyyat Kafkas haber61’e konuştu.

“Başkan Ağaoğlu Fenerbahçe maçından sonra kararı verir”
banner432

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, takımın Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürdüğü antrenman sırasında Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Zeyyat Kafkas şunları söyledi;

"Genişletilmiş Divan kurulu toplantısını yapılması camianın bütünü açısından çok önemli. Biz büyük resme bakıyoruz. Trabzonspor zor bir dönemden geçiyor. Trabzonspor’u ekonomik özgürlüğe kazandırmak: Bizim için her maç önemli, Kolay maç yok. Her maça aynı motivasyonla hazırlanmaya çalışıyoruz. Takım mutlu. Yaptığınız işte mutlu olmanız çok nemli.

Oyuncularımız bizim için değerli. Bu konuyu sürekli gündeme getirmek doğru değil. Hiç kimse vazgeçilmez değildir. Trabzonspor’a ömrünü verenler taraftarlardır. Futbolcu hizmet verir karşılığını alır. Kadro dışı bırakılmalarına rağmen bizim için onlar bir değerdir. Bunu dönüş mümkün değil demek de doğru değil. Fenerbahçe maçı ve kongreye rağmen böyle bir karar almak kolay değil. Biz bunu almamız gerekiyordu ve oy birliği ile aldık. Trabzonspor’un menfaatleri her şeyden önemli.

Kısa vade çözümü mümkün değil. Mücadele eden bir takım olacağız ama şampiyonluk sözleri etmedik. Bu günlük paralarla olacak şeyler değil. Biz bazı projeler geliştirdik. Aralık ayından sonra oluşacak yönetim bunları devam ettirecektir. Trabzonspor’un önünde kalkınma planı olmalı ve ona göre hareket etmeli.

Başkan üstüne basarak söyledi. Fenerbahçe maçından sonra başkan nihai kararını açıklar.

Tedirginlik yaşamıyoruz. Herşey ortada. Bizde geldiğimiz günden beri her şeyi taraftarla paylaşıyoruz. Futbolda hepsi var. Yenilmek var galibiyetle ayrılmak var. Trabzonspor evinde dik duran bir oyun sergilemeli, bunu verince taraftar istediği sonucu almasa bile alkış alır. Burada önemli olan yüreğini ortaya koyacak bir takım olmak. Bireysel olarak baktığınızda iyi oyucularımız var ama takım olmakta sorunlarımız var. Mağdur edildik eme bu maçı dünyanın sonu olarak görmemek lazım.

Yarın kurulda karara bağlanacak ama ben taraftarın gelmeyeceğini düşünüyorum. Fenerbahçe’den bir diyalog gelmedi. Camiamız kulübün yanında. Teknik kadromuz ve oyuncularımızla bu ligi bitireceğiz. Destek görüyoruz. Çok olumlu yaklaştılar. Hiç kimse bu takımı gelir kurtarırım diyemez. Kalkınma planı ile hareket etmek lazım. Camiamızı maça bekliyoruz."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kaan Kurt
Kaan Kurt - 3 ay Önce

Doğru yoldasınız. Aynen devam. Cesur kararlar almaya devam edin. Taraftar sizi destekler o zaman.

Ozgur ata
Ozgur ata @Kaan Kurt - 3 ay Önce

Bu mac ozellikle unal hocanin kader maci olmali. Tuhaf veya gec yapilan oyuncu degisikliklerinden, sapkadan tavsan cikarma acemiliklerinden biktik. Kume dusme hattindaki takimlarla aramizda kac puan kaldi

Ersan
Ersan - 3 ay Önce

Ne bir maç almakla kulüp kurtulur, ne de bir maç kaybetmekle kulüp batar. Maçın sonucuna bakmadan plan ve program dahilinde sıkı çalışmaya devam edilmelidir. Yönetime de her taraftarımızın destek olması gerekir..Başarı dileklerimle....

hoca
hoca @Ersan - 3 ay Önce

yolcu yolcu siz desteklemeye dewam edin,bakalim kima testek vuracasunuz

Atisto
Atisto - 3 ay Önce

Bir maça iş kaldıysa o işten olumlu bir sonuç çıkmaz. Efendiler. Yenerse devam yenilirse tamam demektir bu maça böyle iddialı bir anlam yüklemek yanlış bence normsi bir maç çık oyna mücadelenin ver tamam devam noktasına getirme final değil süreç bu

UzunAli
UzunAli - 3 ay Önce

En büyük yanlış hoca tercihi

Şehzade
Şehzade - 3 ay Önce

Başkanın birkaç küçük hatası dışında ölümlü bir gidişi var keşke hacısalihoğluda olsa ama kalması devam etmesi doğru ama ünal karaman konusunu biraz düşünmesi lazım

Ahmet AYDIN
Ahmet AYDIN - 3 ay Önce

TS tarihinin en kötü zamanında, en kötü kararlarını aldığınızı göreceksiniz sayın Başkan. Herşey daha kötü giderken, iki önemli oyuncuyu, kimlerin dayatmasıyla ihraç ettiğinizi herkes birgün öğrenecek...FB'yi yenseniz bile kötü kader devam edecek.

54
54 - 3 ay Önce

35 seneden beri hep ayni hikayeler
Hepiniz istifa edin giderken unalida unutmayin hepinize gule gule

Osay61
Osay61 - 3 ay Önce

Şimdiden yenilgiye alıştırmaya çalışıyor. Korkaklar sürüsü . Bir defa çıkın adam gibi şu şikebahceyi yeneceğiz deyin.


banner393

banner426

banner443

banner441