Başkan adayları koltuğa oturdu

Trabzonspor'da hafta sonu gerçekleşecek kongre öncesi bugün üç başkan adayı bir araya geldi. Mehmet Ali Yılmaz Tesislerli'nde gerçekleşen buluşmada İbrahim Hacıosmanoğlu,Celil Hekimoğlu ve Muharrem Usta bir araya geldi. Toplantıda Hacıosmanoğlu iki başkan

Trabzonspor 04.12.2015, 10:19
Başkan adayları koltuğa oturdu

Trabzonspor'da hafta sonu gerçekleşecek kongre öncesi bugün üç başkan adayı bir araya geldi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesislerli'nde gerçekleşen buluşmada İbrahim Hacıosmanoğlu,Celil Hekimoğlu ve Muharrem Usta bir araya geldi.

Toplantıda Hacıosmanoğlu iki başkan adayını odasına alarak başkanlık koltuğuna otuttuğu öğrenildi.  Üç isim yapılan görüşmenin ardından daha sonra birlikte yemek salonuna geçerek birlikte kahvaltı yaptı.

20151204001728s-(1).jpg

Kahvaltı masasında basın mensuplarına açıklama yapan Muharrem Usta " Kongrenin dostluk havasında geçmesini istiyoruz. Kongreden sonra pazartesi günü kim başkansa yine beraber oturalım maçı seyredelim. Biz Trabzon'a sporun başkenti diyoruz. Spor dostlukların aracıdır. Biz trabzonspor camiasına mesaj vermek istedik. Seçimi kaybettiğimiz seçimlerden beri dostluk içinde desteğimizi verdik. Hangi aday olursa olsun kazansakta kaybetsekte dostluğumuzun sürmesi gerek. Sayın başkana teşekkür ediyorum. Bu görüntülerin Trabzonspor'a heyecan katacağını düşündüm." ifadelerini kullandı.
 
Diğer başkan adayı Celil Hekimoğlu ise daha önce böyle bir organizasyon için mesaj verdiğini hatırlatarak"  Herkese teşekkür ediyorum. Kavga eder bir görüntü var ama içimizde kavga yok. İnşallah kongreden sonra Trabzonspor bayrağını yukarılara taşımak için mücadele ederim." dedi.
baskanlare.jpg
 
Açıklamaların ardından üç başkan adayının ortak Divan Başkanı Adayı da açıklandı. Usta,Hekimoğlu ve Hacıosmanoğlu, Ahmet Metin Genç isminde birleşti.
 
Yorumlar (11)
Celil AYDIN 5 yıl önce
Yerel medya çok üzülmüş olmalı. Uzun bir aradan sonra Trabzonspor'un basında böyle bir görüntü ile haber olması benim gibi gerçek Trabzonspor taraftarlarını çok sevindirmiştir de ya diğerlerini?
Noter 5 yıl önce
Başkanlık koltuğuna oturtmuş-)) 23 nisanda çocukları Başbakan yapmak gibi.ben demiştim İHO onları kandırır diye
TS 1461 5 yıl önce
Bu görüntüler istanbul basınına kapak olsun
Yılmaz karpuz 5 yıl önce
Seçim hayırlı olsun Trabzonspor ,a
ahmet 5 yıl önce
Olması gereken bu fotoğraf. Kavga , mahkeme , Trabzonspora hiç yakışmıyor.
osman karaduman 5 yıl önce
Akpnin zaferi ...
zafer Turalı 5 yıl önce
şu iho denen adam hala tesislere ve kulübe giriyor ya? pes doğrusu. adam 9,5 ay ceza yedi artı para cezası dünya uğrunda değil. ne gamsız adamsın be. iyi güzel birşey bir araya geçmişiniz. ama nedense sana hiç güvenmek gelmiyor içimden şu pozuna bakarmısın arkadaşlar? duruşu bile faul hep yapmacık? şovmen. iho ooo düş artık yakamızdan japon yapıştırıcısı gibi yapıştın.ı iki dakika bir delikanlı adam ol ve deki: ben bu kulübün görevimin süresince her türlü pislikleri yaptım. borçları çıkardım iki katına. futbolcular da teker teker kaçıyor. bu kadar zor mu bunları söylemek. bu iho o denen adam seçilsin ben trabzonspor taraftarlığı i bırakıyorum. ben 3-4 sene daha iho oyu çekemem. adamın yüzünü görmeye tahammül edemiyorum.
ali 5 yıl önce
Kuradan çıkmış başkan İHO yolun sonuna geldiğini anlamış gibi. Takımın durumu ortada hala daha koltuktan başarıdan söz ediyor. Trabzonspor başkanlığının hiç yakışmadığı tek sahsiyet
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@