Başkan Abiş Hopikoğlu resti çekti

Trabzonspor Basketybol takımı Abiş Hopikoğlu kongre tarihini açıkladı.

Trabzonspor 23.08.2017, 11:53 23.08.2017, 15:02
Başkan Abiş Hopikoğlu resti çekti

Haber61/Haber Servisi - Levent Ustabaşı - Trabzonspor MP Basketbol Kulübü kongre kararı aldı. 16 Eylül 2017 Cumartesi günü yapılacak olan genel kurulda tüzük değişimi de yer aldı.


NİHAT MALA KRİZİ KONGRE SÜRECİNİ BAŞLATTI

Trabzonspor MP Basketbol Kulübü’nün genel menajeri Nihat Mala son yapılan transferler ve harcanan büyük meblağlar nedeniyle kulüp yöneticilerinin bir kısmı tarafından  hedef haline geldi. Başkan Abiş Hopikoğlu bir toplantıda yönetime, “Nihat Mala gitsin mi kalsın mı?” diye sordu. Çoğu yönetici gitsin dedi lakin ‘giderse sorunlar mı düzelecek?’ diye sitem edip yöneticilerinin çoğunun Nihat Mala’yı istemiyoruz kararına karşı çıkmış oldu ve tekrar tatilden Nihat Mala’yı arayarak, “Trabzon’a dön işinin başına geç” dedi. Buna karşılık Abiş Hopikoğlu’na bazı yöneticiler çok sert sözler söylemeye kapalı kapılar ardında eleştirmeye hatta bazıları açık açık söylemeye başladılar.

İşte bu krizler ve sahadaki başarısızlıklar sonrası Abiş Hopikoğlu kendisine yapan yöneticilere ve camiadan kendisine yapılan eleştirilere, “İşte size kongre! Gelin yapabilecek olan varsa karşıma çıksın” tavrıyla kongre kararı aldı.

16 Eylül 2017 Cumartesi günü yapılacak olan genel kurul ilanı gazetedeyle duyuruldu.

İlanın 9. Maddesi’nde 5. ve 10. Maddelerde dernek tüzüğünün değişilmesi de yer alıyor.

10. Maddesinde ise yönetim kurulunun değişimi ve deneleme asil ve yedek üyelerinin seçimi bulunuyor.

Başkan Abiş Hopikoğlu resti çekti
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@