banner526

banner533

banner513

Başakşehir’in şampiyonluğuna flaş yorum: Maskeli balo bitti

Süper Lig’deki şampiyonluk yarışına Erman Toroğlu’ndan ilginç bir yorum geldi.

Trabzonspor 20.07.2020, 11:51
Başakşehir’in şampiyonluğuna flaş yorum: Maskeli balo bitti

Süper Lig’in bitimine bir hafta kala Başakşehir’in şampiyonluğu garantilemesinin ardından yorumlar yapılmaya devam ediyor. En dikkat çekici yorum da ErMan Toroğlu’ndan geldi.

Toroğlu bu sezonun adını maskeli balo koyduğunu belirterek “Maskeli balo oynandı, maskeli balonun esas oğlanı şampiyon oldu. Çok zararsız bir şekilde şampiyon oldular, tebrik ediyorum. İçeride dışarıda iyi oynadılar. Türkiye’de maskeli balo bitti. Stadda benim anlamadığım işler oldu. Ben bu senenin adını maskeli balo koydum.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (29)
Kemal SAKA 3 ay önce
Türkiye'nin en teknolojik ve en çok para harcanan stadında, -şampiyonluk ilan olduğu maçta- ne hikmetse TS 3-1 iken kayseri bastırırken uzun süreli iki kere elektrikler kesildi.( bu durum stad hizmete açıldığından beri ilk kez oldu). VAR dahi bir süre devre dışı kaldı. Savaş hali olsa karartma uygulandı diyeceğim. Erman hoca gece maçlarında eskiden neden elektrikler kesildiğini bilir; taktik avantaj sağlar. Mutlak kazanmak zorundamısın değil misin ona göre oynarsın. Bu sezon aynı 2011 deki gibi herşey ama herşey yapıldı. TS yine şampiyon olmadı, buyrun hayrını görün diyeceğim ama anlamsız bir söz olur. Bir şehir dolusu insanın bedduası ve kul hakkı ne kadar ağır bir yüktür, muhatapları öyle böyle görecek. TS AĞZIYLA KUŞ TUTSAYMIŞ, şampiyon olamazmış buna çoktandır emin oldum. Şampiyonluk sanıldığının aksine hiçbir zaman kendi elinde olmadı
Bu durum aynî 2011 in tarihin tekkerrürü gibi. Bakanlar TS şampiyon olacak dendiğinde siyaseti spora karıştırmayın, tarafsız olunmalı diye fırçayı yediler. Lakin danışman bey, TS yönetimine sallarken hiçte uyarılmadı ve tarafsız değildi sanırım. Alenen TS karşısında olmayı hizmet vesilesi(!)yaptı. MHK BILE tarihinde ilk defa bir kulubu hedef alan açıklama yaparak arkasında ne güçlü bir rüzgar aldığını haksmlere gösterdi. Korkmayın, yürüyüm dedi hep. O yüzden Erman hoca doğru söyluyor. Bu bir maskeli balo idi. Maskeleri arkasında gani gani kul hakkı yiyen sözümona adalet dağıtan koca koca kelli felli follu bir yığın belirliyor neyin ne olacağını. Su kendi yatağında akıyor sanıyoruz. Bu bizim yaygın enayiliğimiz. Mafyayı ele geçiren kaleyi içten fethetmiş oluyor. İçerde dışarda iyi oynayan malı götürüyor. Temiz bir spor branşı takip etmek temiz bir ruhu muhafaza etmek için gerekiyorsa aslında bu şekilde hepimiz kirleniyoruz. TS şampiyonluğu altın tepside geri verdi kanısı pompalamak birilerinin işine geliyor, bunu anlıyorum. Cambaza bak cambaza deyip, kupayı götürdüler belki ama bende diyorum ki; neyin hayır neyin şer olduğunu öyle böyle bir zaman gelecek; hepimiz göreceğiz. Eğer bir ilahi mahkeme kurulursa, ben şahidim ve olan biteni esas makama arzedeceğim, bakalım o gün hangi ışıkları söndürüp nereye saklanacaklar!!? Allah katakulli yapanların belasını versin demeyeceğim, muhtemelen zaten verdi bile. Sadece henüz farkında değiller. Hakikat şu ki, bu işin vebali büyük ve riya tiyatrosunda perde kaltığında arkadaki ahvalin ne kadat iğrenç olduğunu hepimiz göreceğiz. Aaah ah... Orda ne büyük utanmaz-arlanmazlar var. Kendi egolarını tatmin etmek için masum Çocuklarımızın/çocukluğumuzun hayallerini dinamitlediler.
Hossaini 3 ay önce
Adamsın
futbolda olur böyle şeyler 3 ay önce
çavuşesku hakemleri tehdit ede ede stau bukreşi şampiyonlar ligi finaline taşıdı, final başka şehirde oynanmasa kupayı bile aldırırdı. böyle takıntılı bir diktatördü bir sene sonra kurşuna dizildi. tarihi bilgidir :) bizde de onun yerine futbol baronları var :)
Gümüşhane 29 3 ay önce
Kısaca:akape ipiyle Kuyuya inin işte böyle Kuyuda boğulur
Atakan 3 ay önce
Siz sanmayınki dün akşamki tabloyu halk görmüyor bu ülkede milyonlarca fanatik taraftar var bilal erdoğan ve onun arkasındakiler bunu bir tarafa yazsınlar 2023 az kaldı hep birlikte görücez
Scout 3 ay önce
Birde siyasete kaşkol takan belediyeden maaşlı tipler stada artık sokulmamalıdır, temizlik burdan başlamalı
Hasan 3 ay önce
Meral AKŞENER hanımefendinin de yorumlarını alalım lütfen! Trabzonspor siyaset tarafından korunuyor demişti. Aslında trabzonspor siyaset tarafından 18 yıldır kaz gibi yolundu.
Ne zaman adam oluruz herkes kendi mecrasına çekildiği zaman. Mesela CHP dinle uğraşmadığı zaman. AKP cami cemaatten vazgeçip gerçek sorunlara kafa yorduğu zaman. Siyasi parti ülke yönetir, ekonomiyi yönetir. Halkın inanç ve yaşayış tarzına müdahil olmaz yönlendirmek. Kaygı duyuyorum bunca ihl açılmasına rağmen ülkede ahlaksızlık, deizm, ataistlik neden yayılıyor. Yöneticilerin içten içe buna kafa yorması lazım. Ümitsizim bu ülkeden.
Tuğrul ASİLTÜRK 3 ay önce
Yapma be Hasan bey, kişiler ve kurumlar hakkında ahkam kesip yargı dağıtırken iki kere düşünmek icap eder. Misal ateist kelimesini ataist olarak yanlış yazabiliyorsanız diğer yargılarınızdaki hata payını siz hesap edin.
Osman Karaduman 3 ay önce
TSyı figüran ettiler sorarım size İstanbul takımlarından ne farkımız var? Artık Türk futbolu tam bitmiştir.
temel 3 ay önce
trabzonspor kayserispor hazırlıklarına başladı haberi çok gülünç olmuş, ne hazırlığı dalgamı geçiyorsunuz, pardon hedefiniz ne, bu futbol anlayışı ile diğer türkiye kupasınıda ancak hayal ederler.
Hayrettin 3 ay önce
Kupa da tehlikededir. Bu da maskeli baloya dahil olabilir.
Ramiz 3 ay önce
Gerçekten Ligde tiyatro oynandı ve bitti..Güya bu ülkede Fetöcü ile mücadele ediliyor...
trabzonlu 3 ay önce
Toroğluda Trabzonlu değil Trabzonsporu kullanarak düşmanlarına çatıp güç toplamaya çalışıyor. En büyük Trabzonspor düşmanlarından biri Toroğludur hakemlik yaptığı yılları iyi biliyoruz
Azem kardeş 3 ay önce
Evet 2011 den bu yana 2011 şampiyonu trabzon dediği için toroğlu trabzon düşmani birak git Allah aşkina onun kadar 2011 sampiyonu trabzondur diyemeyen trabzonlular var hakiki trabzon düşmani trabzonlu sifatiyla gezip trabzon sporu istanbula maskara yapanlardir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@