Başakşehir Visca için noktayı koydu

"Visca için Trabzonspor teklif yaptı biz kendi teklifimizi sunduk..."

Trabzonspor 23.07.2017, 13:15
Başakşehir Visca için noktayı koydu
Trabzonspor'da transferi en çok gündeme gelen isimlerden biri olan Edin Visca için Başakşehir Asbaşkanı Mustafa Saral açıklama yaptı.

Trabzonspor'la yaşanan süreci anlatan Saral  "Bizim bütün oyuncularımız elbette vazgeçilmezimiz. Kulüp menfaati ve oyuncunun menfati önemli. Oyuncu bize gelip gitmek istediğini söylüyorsa ona kulüp menfaatleri doğrultusunda yardımcı olmaya çalışırız. Biz Edin Visca konusunda da böyle davrandık. İki başkan bir araya geldi karşılıklı teklif yapıldı. Biz de Trabzonspor’a kendi teklifimizi sunduk. Olmadı. Konu kapandı. Edin Visca şu anda devam ediyor ve bizim kıymetli bir oyuncumuz." dedi.

 
Yorumlar (4)
Can 3 yıl önce
Bu adam trabzonlu değilmi ben kahramanmarasliyim trabzonsporu bu adamdan daha çok seviyorum
marjinall7 3 yıl önce
Trabzonspor'a olan sevgin bizi mutlu etmekle birlikte sana profesyonelliği hatırlatmak isterim. Saral, Trabzonlu olup, habere konu olan açıklamalarında Trabzonspor düşmanlığı yapmıyor, Trabzonspor'a hakaret etmiyor, Trabzonspor'u sevmediğini söylemiyor. Hizmet ettiği kulübün menfaatlerini düşünüyor, o doğrultuda açıklama yapıyor. Profesyonellik de bunu gerektirir. Düşünürken de yazarken de yaparken de adil olmak gerekir kanaatindeyim.
candan 61 3 yıl önce
marjinal kardeşim profesyonellik hep trabzonsporumuza gelincemi hatirlaniyor , fener isteseydi koşa koşa işi bitirirlerdi
Allah aşkina cocukca konuşmayin
okidoki61 3 yıl önce
demek istediği: anlaşıldı bu fiyata olmayacak, tekrar bir teklif bekliyoruz..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@