alexa metrics

banner536

Bakasetas sevgilisi ile Uzungöl’ü gezdi

Trabzonspor'un yıldızı Bakasetas ve sevgilisinden Uzungöl keyfi.

Trabzonspor 01.11.2021, 10:01 01.11.2021, 10:19
Bakasetas sevgilisi ile Uzungöl’ü gezdi

Bu sezon gösterdiği performans ile Trabzonspor'un ligi lider götürmesinde büyük rol oynayan Yunan futbolcu Anastasios Bakasetas, haftasonu sevgilisi ile Uzungöl'ü gezdi.

Çaykur Rizespor galibiyetinin ardından Bakasetas sevgilisi Lia Avraamile birlikte hafta sonunu Trabzon'un turizm bölgesi ve doğa harikası olan Uzungöl'de geçirdi. Klazomat bölgesinde bir işletmede sevgilisi ve arkadaşları ile kahvaltı yapan ve kuymak yiyen yıldız oyuncu, kahvaltıdan sonra Uzungöl çevresinde yürüyüş yaptı.

Uzungöllülerin ve bölgedeki turistlerin ilgisini çeken yıldız oyuncu, fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını da kırmadı. Sosyal medya hesabından sevgilisi ile özel anlarını paylaşan yıldız futbolcu, akşam saatlerine doğru Trabzon şehir merkezine döndü.


Yorumlar (4)
Kemal SAKA 3 ay önce
İki toplumun yakınlaşmasında(Türk ve Yunan halkları) Bakasetas'a fahri kültür ve spor elçisi ödülü verilmesi gerekir. Spor'un barış, sevgi ve kardeşlik duygularımızı pekiştirdiğini yeniden hatırlatmasına vesile olan varlığı ve yüksek gayretleri için bir TS taraftarı olarak çok teşekkür ederim. İyi ki varsın ve doğru tercih yaptın Bakasetas. Bütün ezberlerimizi kökünden sarmış olduğuna hiç şüphen olmasın. Hem Siopis ve hem de Bakasetas her hücreleri ile takım için savaşırken ayağa kalkıp alkışlamamak ne mümkün!
Hasan 3 ay önce
Ah Trabzon. kelke kültür mozaiği olarak kalabilseydi. Bakasetas ideal Trabzonlu
Apostopolos 3 ay önce
Atalarinin göcettirildigi Santaharabelerinide ziyaret eyle.
Icleracisi durumu yerinde gör.
TS'li 3 ay önce
Bakasetas bir kaç gol daha atarsa bizim Rumcular fırsattan istifade Trabzon'u Yunanistan'a verelim diyecek. :))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@