7m


7m

hyundai

Bakasetas sahneye çıktı!

Trabzonspor'da Bakasetas golünü attı.

Trabzonspor 10.05.2022, 22:20
Bakasetas sahneye çıktı!

Trabzonspor, Türkiye Kupası yarı final rövanş karşılaşmasında Kayserispor ile karşılaşıyor. İl maçı 1-0 kazanan bordo mavililer maçtan beraberlik ile ayrılırsa finale yükselecek.

Kayserispor, bordo mavililer karşısında 2-1 öne geçtiği anlarda Bakasetas sahneye çıkarak beraberliği yakaladı. Ceza sahası içersinde Cornelius'un müsait pozisyondaki Yusuf Erdoğan'a aktradığı top kaleciden dönünce, topu takip eden Bakasetassert bir vuruşla top ağlara yolladı.

Bu gol ile Trabzonspor 2-2 beraberliği yakaladı.


Yorumlar (13)
MerNoire28 2 hafta önce
Attıda ne oldu bu kadar lakayt topmu oynanır sen şampiyonsun bu futbol yakıştımı,bir iki lafda kayseri seyircisine bumu kardeşlik bu neyin kini sizde seneye bir alt lige gidersiniz.
Erdem 2 hafta önce
Bi kayseri kardesligidir gidiyor. Kayseri ne zaman kardeş oldu bilmiyorum da, adamlar da hak etti. Büyük takımları eleye eleye finale geldi. Biz boş verdik Kayseri aldı. Kayserini futbolunu tebrik ederim.
No comment 2 hafta önce
Kayserispor hak etti. Trabzon tatile çıkmış belli. Yazıklar olsun şampiyon takımın yediği 4 gole...
adnan 2 hafta önce
Bu Kayseriyi kimler bize KARDES takim secti?Bu kadar pis seyirci hic görmedim...
Nazmi 2 hafta önce
Sezon boyunca hep böyle mahalle takımı gibi oynadık, hiçbir maçta rakiplerimize skor üstünlüğü dışında oyun üstünlüğü kuramadık. Acı ama rakiplerimizin beceriksizliği bizi şampiyon etti. Bir maç olsun rakiplerimize baskı kurup, eze eze yenemedik ya ben ona yanıyorum. Her galibiyet sonrasında fırtına esti dedik ama oynanan kötü futbol için klüpten bir öz eleştiri duyamadık.
Mesutbey 2 hafta önce
Bu futbol ile nasıl şampiyon olabildik gerçekten hayret ediyorum. Eğer maçların sonucu oyuna bakılarak tespit edilseydi iddia ediyorum hiçbir maçı kazanamaz, küme düşerdik.
Alihan Çuvalcı 2 hafta önce
Hadi yağdanlık Trabzon taraftarı, Kayseri taraftarıyla Meydan Parkında halay çekin. Tıpkı Bursa seyircisi sizi Bursada türübünden tekme tokat attığını unutup kardeşlik türküleri söylediğiniz gibi. Haydi Horona.
Derindere 2 hafta önce
O yağdanlık lafını kendine kullan.Tüm seyirciler için kullanman hiç doğru değil.İnsanın kalitesi kullandığı sözlerle belli olur.
Kocaeli 2 hafta önce
Bizde yenilgiye üzüldük fakat o yagdanlık lafı olmadı birşey diyeceksin aynı kaptan yediğin insanlara hakaret etmeden söyleki kaliteli bir insan duruşu sergile.
ts6121 2 hafta önce
o degil hamsık sahnede
böyle bir oyun boyle bir maç yok avcı efendi yazıklar olsun sana sampıyon olsan ne olur
Oflu 2 hafta önce
Yazıklar olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@