7m


7m

hyundai

Bakasetas: O maçtan sonra şampiyon olduk dedim!

Trabzonspor’un yıldızı Bakasetas açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 19.05.2022, 15:00 20.05.2022, 13:40
Bakasetas: O maçtan sonra şampiyon olduk dedim!

Haber61 - Spor Servisi / Şampiyon Trabzonspor’un futbolcuları basın mensupları ile buluştu.

Özel açıklamalar yapan Bakasetas, şampiyonluk sürecisini ve Türkiye ile Yunanistan bayrakları ile verdikleri fotoğrafı anlattı.

İşte Bakasetas’ın açıklamalarından satır başları:

“Bunu hep birlikte başardık”

Elbette şampiyonluk bizim için önemliydi. Ama taraftarımız için çok öneliydi. Bazen çok yaklaştılar ama olmadı. Bu şehir bunu haklediyordu. Bunu hep birlikte yaşadık. Umarım bundan sonraki zamanlarda da bu sevinci yine yaşarız.

“Galatasaray maçından sonra…”

Benim Galatasaray maçında şampiyonluk inancım yüzde 99 oldu. Yüzde 100 diyemezdim ama o maçta 1-0 dan gelip 8 dakikada galip geldi. O maçta yüzde 99 şampiyon olduk dedim.

“Kutlamalar harikaydı”

Harikaydı. Çok farklı ve değişik bir stilde kutladık. İnsanlara bunu verebildiğimiz için mutluyuz ama insanlar bunu çok güzel karşılık verdiler. Sosyal medya ekibimize teşekkür ederim. Hep birlikte çok güzel bir parti yapıp kutladık.

“Başkan canımızı acıttın dedi”

Ligi kazandıktan sonra da söylemiştim. Benim için önemliydi. Buraya ilk geldiğimde bunun için gelmiştim. Bazı insanların kafasında Alanya ile Trabzonspor’a attığım gol vardı. Başkan da bana canımızı yaktın demişti. Hep birlikte bu sefer başardık ve şampiyon olduk.

“Giresunspor maçında çok üzüldüm”

Tabiki penaltı atmak insanı mutlu eder. En önemlisi Fenerbahçe’ye son dakikaya atmıştım. Önemli bir galibiyetti. Acıtan ise Giresunspor’a karşı kaçan penaltıydı. Taraftarla beni çok iyi motive etti ve ben de bu mücadeleyi sürdürdüm. Buradaki arkadaşlarım ve çalışanlarda bana destek oldular.

“Yunanistan’da da soruyorlar”

Tabiki Yunanistan’da da bana soru soruyorlar Türkiye’de yaşam ile ilgili sorular. İki ulusun arasında bir tarih var ama bunu geçmemiz gerekiyor. Futbol bunları birleştiriyor. Türkiye’de yaşayan, Yunanistan’dan gelen insanlarız. Bize iyi davranıyor. Çok mutluyuz burada olduğumuz için.

“Transferimi kulüp bilir”

Açıkcası bu tarz haberler nasıl çıkıyor bilmiyorum. Bunlar yalan. Çünkü bir teklif gelirse bunu ilk bilecek olan kulüptür. 2 yıllık sözleşmem var. Bana istediğim her şeyi veren bir kulüp. Bana teklif gelirse kulüp karar verecek olan kulüptür. Bu tarz adımlar atmak isterim ama bunun kararını verecek olan kulüptür.

(Aspor)


Yorumlar (1)
Erdem 1 ay önce
Seneye sezon bitmeden futbolcular sezonu kafalarında bitirmemeliler. En son maça kadar mental olarak hazır olmalılar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@