alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Bakasetas: Büyük takımda oynamanın başka gereklilikleri var

Trabzonspor'da Bakaetas maç sonunda konuştu

Trabzonspor 17.10.2021, 21:26 17.10.2021, 21:32
Bakasetas: Büyük takımda oynamanın başka gereklilikleri var

Trabzonspor’un Fenerbahçe’yi 3-1 yendiği maçta iki gol atan Bakasetas maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Bakasetas şöyle konuştu;

Öncelikle çok mutluyum. Takımın maçı kazanması benim için çok daha önemli. Ben gol attığımda takım kazandığında çifte mutluluk yaşıyorum. Harika bir maçta galibiyet çıkarabildik.

Abdülkadir’in ricası üzerine kolbastı oynadım. Normalde çok iyi dans edemem. Takıma adaptasyon konusunda hocamız takım arkadaşlarım başkanımız herkesin yardımını gördüm. İnsanların ne kadar size güvendiğini gördüğünde, insanların buy sevgi saygısına karşılık vermeye çalışıyorsunuz. Ben de bunu yaptım. Adaptasyonun kolay olması belki de Yunanistan’dayken de büyük bir takımda oynamış olmam. Büyük takımda oynamanın başka gereklilikleri var.
 


Yorumlar (6)
Bafrali 2 ay önce
Helal olsun sana. Aynen böyle devam bakasetas aynen devam..
İsiyin 2 ay önce
10 yıllık hasreti Alanya'da attığın golle uzatmıştın Fenerin hükümet destekli algısı ile Başakşehir o sezon şampiyon yapıldı. .. bizi şampiyon yapmazsan ahımız kalır.
hk 2 ay önce
üper.aynen devam.
KaradenizSamsun 2 ay önce
Şampiyon yap bizi Bakasetas sen o zaman gör büyüklügü efsane ol
şike şike baba 2 ay önce
baka ve siopisdeki hırs takımın genelinde olmalı. penaltı pozisyonunda ilk siopis itiraz ediyor. Atış sonrası baka nın tribüne gidişi de aidiyeti gösteriyor. Helal ikisine de
Erdem 2 ay önce
Mevkiler aynı olmayabilir fakat etkiler aynı. Sörloth dan eksiğin yok belki fazlan var. Helal olsun sana Bakasetas, tebrikler. 93 model Hami SLX miz hayırlı olsun. Haminin son model versiyonu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@