banner536

banner526

banner513

Avdijaj çabuk alıştı

Avdijaj 11’e göz kırpıyor

Trabzonspor 18.07.2019, 08:37
Avdijaj çabuk alıştı

Trabzonspor'da hem büyük umutlarla hem de büyük soru işaretleri ile gelen Donis Avdijaj kısa sürede yeteneklerini sergilemeye başladı.

22 yaşındaki hücumcu, Trabzon'a ve takım arkadaşlarına çabuk alıştı. Bire birlerde çok etkili olan ve her iki kanadı inanılmaz kullanan genç oyuncu, teknik direktör Ünal Karaman'ın gözüne girdi. Avdijaj'ın çalışkanlığından oldukça memnun olan tecrübeli çalıştırıcı da öğrencisiyle yakından ilgilenmeye başladı. Yıldız oyuncunun fark yaratacağını düşünen Karaman, Avdijaj'ı şimdiden 11 için hazırlıyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (6)
Hasan 13 ay önce
Avdijaj kanada, Abduş 10 numaraya, Yusuf Lille'e
Kalyoncu 13 ay önce
İkinci Ribery bu adam çok faydalı olacak İtalyan, İspanyol kulüpleri transfer etmek için sıraya girecek
61akrep 13 ay önce
Yusuf efendi gitmek istiyorsa gidebilir,yeri dolmayacak kimse yoktur
Yaşar Dursun 13 ay önce
Yusuf'u hiç kimse çok baskıya almasın, hele taraftarlar hiç almasın. Gitmek istemesi normal dır, çünkü her futbolcu avrupada oynamak ister. Şimdi herkez lille Yusuf'a yakışacak kulub mu değil mi farklı düşünür, ama kendisi böyle seçmiş. YANLIZ başkanımız söylediği gibi, giderse kulübün menfaatlerine göre gitmesi lazım. Hiç kimselen kavkasiz, hiç kimseyi kırmadan, kizmadan, küstürmeden başkanımıza güvenelim ve bakalım ne olacak.
Kemal 13 ay önce
Neden herkes avrupayi istiyormus paraysa para yokmu trabzonsporda avrupada futbolcu degilsende gelmeyin findiklik akrabalik kardeslik amca dayi bunlar yok burda artik iyi meslegin yoksa isde yok meslegin varsada zor belediye sana üc bes kurus veriyor onunla kuruslarini sayarsin avrupayi büyütmeyin gözünüzde biz avrupadayiz suan robot olarak yaziyorum almanyaya alistim robot oldum kimseye Slm vermiyorum telefon acmiyorum disariya cikmiyorum almanya cok güzel gelin gelin
Sürmeneli 13 ay önce
Orta siklet güreşçiye benziyor!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@