alexa metrics

banner536

Avcı yeni transferleri değerlendirdi: Ben istedim!

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı maç öncesinde konuştu

Trabzonspor 15.01.2022, 15:30
Avcı yeni transferleri değerlendirdi: Ben istedim!

Trabzonspor deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacak. Maç öncesinde bordo mavili takımın teknik direktörü Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Avcı şöyle konuştu;
Öncelikle futbol ailesine başsağlığı diliyorum. Ahmet Çalık kardeşimizin ailesine sabır diliyorum. Kolay bir süreç değil Konyaspor camiasına da başsağlığı diliyorum. Sanırım oyuncunun sezon sonuna kadar alacaklarını da vereceklermiş tebrik ederim. Kazanıyoruz kaybediyoruz ama hayatın gerçekleri bunlar. Bütün futbol ailesine başsağlığı diliyorum.

Oyuncu üzerinden gidersek Visca ilke kez 11’de olacak. 11 ıl önce buraya getirdim, bu süreçte başkanımız ve yönetimimize teşekkür ediyorum. Bu transferde çok yardımcı oldular. Bir teşekkür de Başakşehir başkanı ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. Visca da bizimle olmayı çok istedi, şampiyonluk hikayesinde olmak istedi.

Yine buranın toprağında yetişmiş, sonra giden Yusuf Erdoğan, sene başında da istemiştim gerçekleşmedi. Sonrasında Yusuf burada olmak için önemli fedakârlıklar yaptı ve geldi. O da bu ailenin bir parçası artık.
Ouchaavz bir haftadır bizde ama inanılmaz bir enerjiyle çalışıyor. Bundan sonra aramızda olacak.

Kadromuzu daha iyi ve alternatifli bir hale getirdik ve transfer devam ediyor.

Sivasspro ligin önemli takımlarından biri. Rıza hocanın da bellli bir profili var. Çalıştırdığı takımlar her zaman ligin dişli takımlarından olmuştur. Biz şampiyonluğa oynuyoruz çok net. Her hafta bir final maçı oynuyoruz. Her hafta bir adım atıyoruz ve bu da onlardan biri. 
Sonuna kadar aynı sadakatte disiplinde daha fazla maç kazanarak devam etmemiz gerekiyor.
 


Yorumlar (3)
Erdem 3 gün önce
Dürüstlüğü için Avcı Hocamızı tebrik ederim. İleride yapılacak transferler hakkında, bir oyuncunun transferine tek bir kişi karar vermemeli. Tek bir kişi derken bu başkan da olabilir takımın Hocası da veya başka bir kişi de. Hocanın istediği oyuncuyu izleme komitesi de onay veriyorsa transferi olmalı. Hangi transfer yapılmışsa bunu Hoca mı Başkan mı istedi transfer komitesi de bu transferlere onay verdi mi bilinmeli. Takım ne kadar şeffaf olursa o kadar başarılı oluruz, dedikodu ve şaibede o kadar az olur.
adnan 3 gün önce
hoca eksik sivasa karsi pozizyon yok malatya sivas bu ne rezil futbol rakipler kalemizde cirit atiyor bizimkiler karsi kaleye top suremiyor buda hoca bunlarda futbolcu mucadele edin ezikler sokayim sizin oynadiniz futbola
KALYONCU 3 gün önce
Yusuf Erdoğan bu takımın topçusu olamaz yedek bile olamaz, aldığı çoğu topları ezdi bir pozisyonda Cornelius'a verse kesin goldü ama egoistçe vurdu ve rakip oyuncu çıkardı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@