alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Avcı destek istedi

Trabzonspor teknik direktörü Avcı takıma destek olunmasını istedi

Trabzonspor 20.10.2021, 15:08
Avcı destek istedi

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, iyi yolda olduklarını belirterek desteğe devam edilmesini istedi.

Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak olan Tabzonspor'da moraller yerinde. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne antrenmanı takip etmeye gelen basın mensuplarıyla tek tek selamlaşarak 'hoşgeldin' diyen Abdullah Avcı, kısa bir süre de sohbet etti.

İyi yolda olduklarını belirten Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "İyi yoldayız. Destek olmaya devam edin. Umarım karşılığını alırız" diyerek basın mensuplarına iyi çalışmalar dileğinde bulundu.


Yorumlar (5)
Volkan 2 ay önce
Akşam Beşiktaş Lizbon maçını izleyince Avcı nın ne demek istediğini nasıl bir sistem oturtmak istediğini daha iyi anladım. Rus ruleti gibi bir o kalede bir bu kalede pozisyon olan maçlar seyirciye cazip gelebilir ama asla hedefe ulaştırmaz. O yüzden Trabzonspor un doğru yolda olduğunu düşünüyorum.
Erdem 2 ay önce
Sportingden 4 yiyen jimnastikçiler gelir bize 3 atar sonra kimse biz daha iyi oynadık demez. Avcı düşmanlarına gün doğar, bas bas bağırırlar Avcı istifa diye. Oynan oyun taktiği hocanın taktiri fakat daha kollektif olmalıyız, 3 puan aldıkça da oyun beni ilgilendirmez. Avcı Hocamıza ve futbolcularımıza bu sene güvenim tam inşAllah onlar da kendi takımlarına ve takım ardaşlarına güveniyorlardır.
BLUEB 2 ay önce
HOCAM İSMAİL KOITA VE YUNUS İÇİN DESTEK OLUNMAZ GEERISINI HEP DESTEK TAM DESTEK SENDE BU MUHTEŞEM 3 LÜYÜ MÜMKÜNSE DEĞİL TESİSLERE TRABZONA SOKMA
Mr 2 ay önce
Biz sonuna kadar hocanın arkasındayız her takım bi kaç kötü transfer yapabilir. Bu takım lider ve çoğu maçını ismaille oynadı. Trabzonspor da 1 hoca var oda yeterli seviyede.
Erdem 2 ay önce
Şuan işler yolunda herkes destekler mesele tökezleme olunca desteklemekte....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@