alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Avcı'dan Beşiktaş taraftarının iğrenç küfürlerine yanıt

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı maçın ardından basın toplantısında soruları yanıtladı

Trabzonspor 06.11.2021, 21:51
Avcı'dan Beşiktaş taraftarının iğrenç küfürlerine yanıt

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, 2-1 kazanılan Beşiktaş maçında siyah beyazlı taraftarların kendisine ve Uğurcan Çakır’a ağır küfürler etmesi hakkında yorumda bulundu.
Avcı şöyle konuştu;


Uğurcan milli takımın kalecisi, bu verimli topraklardan çıkan birisi. Ne Uğurcan’ın annesi, ne benim annem, ne bunları söyleyen taraftarların aileleri, anneleri bunu hak etmiyor. Bir anlık duygular olduğunu düşünüyorum. Ben Türkiye’nin en eski en büyük kulüplerinden Beşiktaş’ın teknik direktörlüğünü yaptım, bugün en büyük kulüplerden biri Trabzonspor’un teknik direktörlüğünü yapıyorum. Ben Beşiktaş’ın tarihine saygı duyuyorum, Süleyman Saba ile tanıştım aynı masada oturdum çok büyük saygım var. Onun için bunlar duygular, inişler çıkışlar olacak, bugün dosya kapanacak yarın başka maç başlayacak. Bunları ne kadar yapmazsak, en aza indirirsek o kadar iyi.
 


Yorumlar (9)
Sürmeneli Kel Şeytan 4 hafta önce
Adamsın, adamın dibisin. Kötü sözü edenler bedelini de ödeyecekler
İsiyin 3 hafta önce
Beşiktaş'a seyircisiz oynama cezası verilmeli. Koro halinde kendi annelerine sövdüler. Çünkü kötü söz sahibine aittir. Hırsızlık yapmadık ayak oyunlarına başvurmadık bu pisliği yapmalarına sebep olacak hiçbir şey yoktu. Avcı hakkı olan tazminatı aldı. Bu terbiyesizlik neden?
ozgur ata 4 hafta önce
o cirkef bjk taraftarlarına hatirlatirim, deplasman seyirci yasağı varken bjknin şampiyonluğa oynadigi sene Avni akerde bjkli topcular bizle omuz omuza o maçı seyretti, koruma, bolunmus tribun olmadam, hatta penaltidan gol atip sevincini de sorunsuzca yasadilar. o kufurler edenlere gitsin
Hakikat 4 hafta önce
can sıkmaya gerek yok bu maçın rövanşı var Trabzon'da, görüşürüz!
Hasan Usta 3 hafta önce
Kafan Güzel Senin Ayıl 'da Öyle Gel İçip' te maça gelmeyin sonra ne dediğinizi bilmiyorsunuz Sorunlu İnsanlar
Mr 3 hafta önce
Tamam gelinde tarftar görün. Skor belli zaten.
serkan 4 hafta önce
Küfüre küfürle mi karşılık vereceksiniz , Kötü söz sahibinindir. Biz centilmen olalım onlara gül atallım
şefik lale 4 hafta önce
Q çocuğun yerinde başkası olsa sinirden kendini parçalardı. O çocuk kırmızı kartlık ne yaptı, ona saldıranlar hem kırmızı kartı hemde dayağı hak etti. Efendiliğinden dolayı kendisini kutlarım.Tebrikler Bük kaleci ve Büyük insan uğurcan.
Aks 4 hafta önce
O küfür Eden pic kurulari kendilerinin Nasil oldugunu bildigi icin o küfürlwri yapti bence en büyük terörist ve orospu cocugu o köfürleri Eden bjk taraftaridir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@