vardallar

Avcı: Çözüm noktalarını çalıştık

Avcı'dan Alanyaspor maçı öncesi açıklama

Trabzonspor 27.09.2021, 19:23 27.09.2021, 19:29
Avcı: Çözüm noktalarını çalıştık

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı Alanyaspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Avcı şöyle konuştu;

"Konyaspor maçından başlarsak, gelgitlerin falza olduğu senaryoların içeride değiştiği takım olarak doğru karakter ortaya koyduğumuz bir maç oynadık. Kaybetmemek önemliydi. Zihinsel ve fiziksel dinlererek süreci geçirdik.

Rakibimizin geçen yıldan bu yana devam eden topa sahip olma felsefesi var. Takım savunmasını öne çıkaran bir takım. Rakibin bizi karşılamasıyla ilgili çözüm noktalarını çalıştık. Bunu sahada uygulamaya çalışacağız. Oyunumuzu geliştirmeye devam edeceğiz. Seyircimizden sabır ve destek istiyoruz. Televizyonda iyiki Trabzonspor var dedirmek istiyoruz."


Yorumlar (8)
Hasan Usta 1 ay önce
başkanım bu Hüseyin Türkmen bu takımda kim tutuyor bilmiyorum ama sen biraz hocayım diyorsan gönder onu yada 18 e alma ve Gervinho mudur nedir Allah aşkına bu adamı Roma'ya yollayın bizi yakacak bu nasıl bir şeydir bıktık artık huzur verin bir maç sonunda delirttiniz
Soner çolak 1 ay önce
Artık oyunun gelişmesi gerekmiyor mu. Bir şey söylerken hep başka bir bahanenin altına sığınma lütfen
Ahmet mehmet 1 ay önce
Çalış sene sonuna takım.olursun
Trabzonlu 1 ay önce
Bırakın bu yalandan bilimsel konuşmayı Sergen bakın utanın
Gökhan 1 ay önce
Ben bu ilk yarına şunu gördüm ki bizim iki bek oyuncusu kadar sağ ve sol açıkta oynayanlar da yediğimiz atanlarda etkili, Alanyadan siopis alınacağına davidson alınsaydı samedo ve gervinho ya bedeldi çok sağlam sol bek, stoper ve beratın yerine Beşiktaşlı josef gibi bir ön libero alınmalı berattan ön libero, top kesici, oyun kurucu olmaz, büyük takımda top oynayamaz yine emre akbabayı da çok alsınlara tutmuştum ama alınmadı güzel bir on numara oyuncusu bakasetas formda olmayınca oynardı.
61ahmet61 1 ay önce
Belli çok çalıştınız.Seninle bu iş asla olmaz,olmayacak da.Her hafta belli ki bır mazeretle sığınacağız.
HİNT KUMAŞI 1 ay önce
Avcı, Trabzonspor'u taşıyacak teknik direktör değildir. Nokta..
Kemal 1 ay önce
Zeki değilsin ne yazıkki. 1980 lerin futbolunu oynuyor takım. Herkesin performansı düşmüş. Türk teknik direktörler ne yazıkki çok kapasitesiz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@