vardallar

Avcı 6 isimden vazgeçmedi

Avrupa ve Süper Lig’de bu sezon 9 maça çıkan Trabzonspor’da teknik direktör Abdullah Avcı; Uğurcan, Hugo, Edgar, Bakasetas, Hamsik ve Nwakaeme’ye tüm maçlarda ilk 11’de görev verdi.

Trabzonspor 21.09.2021, 13:12
Avcı 6 isimden vazgeçmedi

Yeni sezonu Molde FK ile UEFA Konferans Ligi’nde oynadığı maç ile açan ve Avrupa’da 4, Süper Lig’de ise 5 karşılaşmaya çıkan Trabzonspor’da teknik direktör Abdullah Avcı, 6 oyuncusuna tüm resmi müsabakalarda ilk 11’de görev verdi. Uğurcan, Hugo, Edgar, Bakasetas, Hamsik ve  Nwakaeme’den vazgeçmeyen Avcı, ilk 11’inde bu 6 ismi sabit tutarken, 9 maçlık periyotta toplamda 23 oyuncusundan faydalandı.

EN ÇOK SAHADA KALAN UĞURCAN, HUGO VE EDGAR

Trabzonspor’da Uğurcan, Hugo, Edgar, Bakasetas, Hamsik ve Nwakaeme bu sezon oynanan 9 maçta da ilk 11’de görev alırken, bu isimler arasında 9 maçta 810’ar dakika ile Uğurcan, Edgar ve Hugo en çok sahada kalan isimler oldu. Bu oyuncuları 9 karşılaşmada 804 dakika ile Hamsik, 9 karşılaşmada 789 dakika ile Nwakaeme, 9 karşılaşmada 758 dakika ile Bakasetas, 8 karşılaşmada 702 dakika ile Peres, 8 karşılaşmada 648 dakika ile Berat, 7 karşılaşmada 575 dakika ile Djaniny, 7 karşılaşmada 404 dakika ile Gervinho, 6 karşılaşmada 376 dakika ile İsmail, 4 karşılaşmada 303 dakika ile Serkan, 6 karşılaşmada 268 dakika ile Abdülkadir Ömür, 6 karşılaşmada 264 dakika ile Cornelius, 7 karşılaşmada 192 dakika ile Yusuf, 5 karşılaşmada 130 dakika ile Siopis, 2 karşılaşmada 127 dakika ile Denswil, 4 karşılaşmada 112 dakika ile Trondsen, 4 karşılaşmada 35 dakika ile Koita, 2 karşılaşmada 11 dakika ile Yunus, 1 karşılaşmada 8 dakika ile Dorukhan, 3 karşılaşmada 6 dakika ile Abdulkadir Parmak ve 1 karşılaşmada 3 dakika ile Murat Cem takip etti.

6 İSİM FORMA GİYEMEDİ

Bordo-mavili takımda Erce Kardeşler, Arda Akbulut, Hüseyin Türkmen, Salih Karvazlı, Ahmetcan Kaplan ve Muhammet Taha Tepe ise geride kalan 9 resmi müsabakada forma şansı bulamadı.


Yorumlar (6)
Bordo 1 ay önce
Bazilarida işler şimdi yolunda vs diye yazmış yolunda gitmemesi için beklenti var eleştirmek hoca yı istifa ya çağırmak için pusudalar şimdi şöyle birşey var lig uzun bunun puan kaybı da olacak belki 2 3 maç istenilmeyen skorlar olacak yaniii bu takım galaxy takımı değil 3 4 atacak her takıma onun için ne olursa olsun takıma destek olmak taraftarlılık dır, tepki ile futbolcuya td e başarı gelmez.
BLUEB 1 ay önce
Vazgeçmemesi gerekilen oyuncular 1 ismail 2 Koita 3 Yunus gerisi boş
bu oyuncuları alandan önerenden aracı olandan Allah ......
Araklı 1 ay önce
Yunus MALLI. ????
Kocaeli Spor 1 ay önce
Şimdilik işler iyi gidiyor. İşler kötü giderse taraftar
Yunus mallı
Koita
Köybaşı
Dorukhan
Transferinin hesabını soracaktır.
mavi 1 ay önce
İşin ehli td ile avcı gibi ve yerinde gerekli futbolcu transferi ile takım zirve ye oynar şampiyon yüksek ihtimal olur ts da böyle yaptı transfer de yıllarca yerlinin yerlisi diyerek ts a aklınca yol gösterenler bu tablo olmaması için çok uğraştı çünkü şampiyonluk böyle marek vakame peres vitor cornelius gibi oyuncularla gelir...geçen sezon kadroda bırak marek sorloth vs yi lig de ts oynadığı zaman iş yapacak biglia babacar diouf gibi oyuncular kadroda olsaydı şampiyon olabilirdi.
Zorlu 1 ay önce
Zaten takımda da üst düzey oyuncu olarak bu adamlar var. Şimdilik Avcı'yı bu oyuncular ayakta tutuyor, kurtarıyorlar. Onun için hoca bu oyunculardan vaz geçemez. . Gerisi dolgu malzemesi. İsmail, Dorukhan, Koita, Mallı, Gervinyo ise Avcı'nın TS a attığı kazıklar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@