Asım Örem: "Gerekli uyarılar yapıldı"

Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Örem “takıma gerekli uyarılar yapıldı” dedi.   Trabzonspor’un Spor Toto Süper Lig’in 20. Haftasında deplasmanda Akhisar Belediyespor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürürken bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesislerind

Trabzonspor 04.02.2016, 12:54
Asım Örem:
Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Örem “takıma gerekli uyarılar yapıldı” dedi.
 
Trabzonspor’un Spor Toto Süper Lig’in 20. Haftasında deplasmanda Akhisar Belediyespor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürürken bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde yapılan antrenman sonrasında Basın sözcüsü Asım Örem Haber61 TV mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.
 
Takımdaki sakatlıklar konusunda bilgi veren Örem, “Sakatlıkları 2 türlü değerlendiriyoruz. Gribal enfeksiyon sonucu sakatlıklarımız var. Aykut antrenmanlara başladı. Mustafa’nın ise ayak bileğinde ödem var. Düz koşulara başladı. Gribin son kurbanı Yusuf oldu. Türkiye’de bu enfeksiyonları yaşıyoruz. Zor geçiyor. Bu dönemlerde futbolcuların oynamaları çok zor. Özer’in şahsi akciğer problemleri vardı. Ufak bir atak geçirdi ama toparlayacak gibi duruyor. Mehmet Ekici’nin adale yırtığı vardı. Tedavisi sürüyor. Cardozo’nun da yırtığı var adalesinde, tedavisi sürüyor.Güray’ın dirseğinde  çıkık vardı. Sahada hemen lokalize edildi. Ama etrafında hasalar meydana geldi. Çalışmalara devam ediyor ama kolunu koruyor. Zannediyorum 3-4 haftalık bir süreye ihtiyaç  olabilir” ifadelerini kullandı.
 
Takımın durumu ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan Örem “Hami hoca takıma gerekli uyarıları yaptı. Takımda bunun farkında. Takım olarak yaşadığımız bu dönem sakatlıkları da ilave edersek negatif gibi duruyor ama bu düşüşlerin hızlıda çıkışları olacaktır. Teknik heyet sorunların üzerine gidiyor. Akhisar maçında mücadele gücü yüksek bir takım göreceğimize inanıyorum” dedi.
 
 
 
Yorumlar (6)
Serkan 5 yıl önce
Boş gürültü topçuların kalitesi belli bunların ligde yenebileceği takım yok malesef bu sezon zor bitecek!!
ali duran 5 yıl önce
Geyik muhabbeti
salih 5 yıl önce
Hami etrafına çok zayıflardan bir teknik ekip oluşturmuş. Tanınan bir tek T Karslı var. Hızlı bir şekilde teknik ekibi güçlendirmesi şart. 96 veya 2005 kadrolarından en az bir kişiyi alması gerekirdi. Hami şu an yapayalnız. Bir Orhan Çıkrıkçı veya Lemi olabilirdi. Tekbaşına çok ağır bu yük ona. Soner Boz nerede.
Manisalı 5 yıl önce
Sayın yönetici hami nin bu takimin yükünü çekebileceğini inanıyor isen futboldan anlamıyorsunuz hali saha macinda hoca olan bir adamı milyonluk ayaklar takar mi sanıyorsunuz bakınız şota nin reklam filminden sonra oyuncuların ona verdiği tepkiye
esali 5 yıl önce
Düşmeyelimde
zeki 5 yıl önce
Yine mağlup olururuz kümeye düşmeyelimde ne olursa olsın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@