7m

Çapkınoğlu

Arda Akbulut dev takımların radarında

Trabzonspor'un genç kalecisi Arda Akbulut dev takımların radarında.

Trabzonspor 19.02.2019, 23:16 20.02.2019, 05:13
Arda Akbulut dev takımların radarında

Trabzonspor'un genç kalecisi Arda Akbulut Alanyaspor maçında kalesinde 2 gol görmesine rağmen iyi bir maç çıkardı. Trabzonspor'un Galatasaray ile oynadığı maçın ardından Alanyaspor'a karşı da şans bulan 18 yaşındaki eldiven Efecan, Cisse ve Ozan Tufan'ın pozisyonlarında kalesinde adeta devleşti.


Avrupalı birçok scout tarafından mercek altına alınan Arda Akbulut, sezon sonuna kadar izlenmeye devam edecek. Basında ise Liverpool'un adı geçiyor


Yorumlar (9)
ali osman 3 yıl önce
herkese Liverpool u uydurun. Liverpool ya da diğer büyük takımlar aynu anda 200-300 futbolcu izlerler. 2-3 tanesini alırlar. İzlemesi çok normal...
Hakan S. 3 yıl önce
Aman kardeşim böyle şeyler yazmayın.Ne zaman böyle haberler çıksa dibe doğru hızla inmeye başlıyor gençler. Ayakları yere bassın örnekleri ortada..
Reis 3 yıl önce
Tabi Tabi simdi buna sira gedli birttarafini kaldrimaya
Kaan 3 yıl önce
Çok abartmayın ve şişirmeyin...
bordo mavi 3 yıl önce
ya bırakn bu işleri hangi dev ya daha 40 fırın ekmek yemesi lazım . yusuf la abduş içinde öle dediler öle yazdılar hani nerde ?
Demir 3 yıl önce
Cevremiz radar oldu
yakup baş 3 yıl önce
abartmayın lütfen , o dediğiniz takımlar 2 maç oynamış futbolcuyu heme almaz...
murat başkan 3 yıl önce
adamların scoot ekibini gördüm zayıflar. fitler öyle futbolcu peşinde gider görünüp partilere gecelere kayalım felan akıllarında yok yani:))) yemelerine içmelerine dikkat ediyorlar. dahada önemlisi gönül verdikleri klüpler için çalışıyorlar....herkesin yeni duyduğu ardayı adamlar çoktan takibe almışlar..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@