banner539

banner526

banner533

banner513

Araplardan Trabzonspor'un yıldızı için komik teklif!

Al Hilal'den Anthony Nwakaeme için 8 milyon Euro'luk teklif geldi.

Trabzonspor 17.04.2020, 16:38 17.04.2020, 16:41
Araplardan Trabzonspor'un yıldızı için komik teklif!

Trabzonspor'un Nijeryalı yıldızı Nwakaeme'ye Suudi kulübü Al Hilal'ın talip olduğu ortaya çıktı.

Trabzonspor'un Nijeryalı yıldızı Nwakaeme'nin talipleri boy göstermeye devam ediyor. Bordo mavili kulübü menajerler aracılığıyla Suudi kulübü Al Hilal'ın talip olduğu ortaya çıktı.

8 milyon Euro!

Suudi Arabistan ekibinin Nwakaeme için 8 milyon Euro'yu gözden çıkardığı ancak bordo mavili ekibin gelen tekliflere sıcak bakmadığı idida edildi.

Nijeryalı yıldız bu sezon 13 gol 11 asistle oynadı.

Yorumlar (6)
Hasan 7 ay önce
Selçuk İnan bedava kaçtı , Egemen, Engin Baytar, Ceyhun Gülselam bedava kaçtı. Ağırlıklı olarak Masonsaraya şimdi 8 milyon avroyu bile beğenmiyoruz. Nereden nereye yönetim farkı. Yönetim bir kere çok daha iyisini minimum rakamlara bulabiliyor. Allah uzun ömürler versin Ağaoğlu dünya futbol piyasasını çok iyi biliyor. Kendisi spor adamı, futbolu ve kulübü biliyor. Çok iyi reklam ve pazarlama yapıyor. Kimsecikler içine karışmasaydı Obi Mikel ve Daniel Stturidge ümitsiz vakalarını da yaşamazdık ve en az beş puan fark da vardı şu an. Ağaoğluna güvenim tam. Satarsa vardır bildiği. İnşaAllah hasrete son verecekbüyük başkan. Allah uzun ömürler versin ve bizim başkanlığımıza devam etsin. Eskiden olsaydı oyuncular tek tek İ takımlarına yazılırdı. Şimdilerde üç büyütülmüşler bize telaffuz edilen rakamların yanından bile geçemiyor. Kulübün muhatabı Avrupanın kalburüstü kulüpleri.
Taraftar kulüp çıkarı için dışarıya karşı öyle bir birliktelik oluşturmalı ki masabaşı oyun yapamamalı şikeciler.
Hasan 7 ay önce
30 milyon Wakeme
Taraftar 7 ay önce
Araplara günahımı bile satmam gittikleri kaldıkları uğradıkları heryerde ot bile bitmiyor
İlhan 7 ay önce
6 milyon Euro serbest kalma maddesi var. Niye 8 versinler, 8 verene sezon sonu göndersinler hemen.
İbrahim Altıntaş 7 ay önce
Şu an sorlot ,nkwme, Uğurcan ve Abdülkadir ömür gözde yönetimin akıla ihtiyacı yok ama benim görüşüm bu dört oyuncuyu satarım alttan ve de gelen takviyelerden daha iyi yararlanirim parlamak isteyen parlatılır maddi dönüşüm devam eder talipi çıkan satılmaz sa diğerleri nasıl kendini ispat edecek vede parlayacak Ahmet başkana ve diğer yöneticilere başarılar diliyorum Allah işlerini kolaylaştırsin inşAllah
Yavuz kaya 7 ay önce
12 ver al

Gelişmelerden Haberdar Olun

@