Alper ağlayarak çıktı

Sol bek olarak başladığı maçta Nani karşısında zor anlar yaşayan Alper Uludağ 42. dakikda gördüğü kırmızı kartla takımını 10 kişi bıraktı. 40’ta Portekizli yıldıza faul yaparak sarı kart gören Alper, 2 dakika sonra bir kez daha aynı rakibine sert müdahale

Trabzonspor 01.12.2015, 08:19
Alper ağlayarak çıktı
Sol bek olarak başladığı maçta Nani karşısında zor anlar yaşayan Alper Uludağ 42. dakikda gördüğü kırmızı kartla takımını 10 kişi bıraktı. 40’ta Portekizli yıldıza faul yaparak sarı kart gören Alper, 2 dakika sonra bir kez daha aynı rakibine sert müdahalede bulununca kızardı! Pozisyon sonrası büyük üzüntü yaşayan genç savunmacı gözyaşlarıyla sahayı terk etti.
 
Takıma izin yok
 
Karadeniz ekibi, Fenerbahçe maçının ardından izin yapmadan Trabzon’a döndü. Pazartesi günü oynanacak olan Eskişehir karşılaşmasının hazırlıklarına ara vermeden başlayacak olan Bordo-Mavililer’de teknik direktör Sadi Tekelioğlu, takımın kongre sürecinden etkilenmemesi için elinden geleni yapacak. Trabzon, Eskişehir maçına yeni başkanıyla çıkacak.
Yorumlar (2)
Orhan 5 yıl önce
Aglamak seni kurtarmaz.senin bu fedakar trabzonspor taraftarini ūzmeye hakkin yok. Bu macta takimi 10 kisi birakmak takimma ihanettir. Sen pllini pirtini topla bir daha ,birak forma giymeyi, tesislere bile ugrama. Lakin bu senin sucun degil. Suc sana boyundan buyuk gõmlek giydirenlerdedir.
BmOaRvDiO 5 yıl önce
Tabi Alper efendi büyük oyuncu ya yoruldu sinitlendi kırmıyı gördü Naninin karş8rnda biçare kaldın ben olsam futbolu bırakırım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@