banner526

banner533

banner513

Ali Sürmen: "Yeni bir kaosu Trabzonspor kaldırmaz"

25 yılı dolduran Trabzonspor üyeleri divan Kurulu üyeliği belgelerini aldı.

Trabzonspor 25.07.2020, 16:07 25.07.2020, 16:25
Ali Sürmen: "Yeni bir kaosu Trabzonspor kaldırmaz"

Trabzonspor’un 25 yıllık üyelik süresini doldurarak Divan Kurulu üyeliğine hak kazanan 64 kişi bugün düzenlenen törenle üyelik belgelerini aldı.

Kadir Özcan Tesisleri Nizamettin Algan Konferans Salonu’nda düzenlenen ve Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Hayırlıoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Kemal Ertürk, Divan Başkanı Ali Sürmen ve Divan Başkanlık Kurulu Yönetim Kurulu üyelerinin de yer aldığı törende katılımcılara divan üyelik belgeleri teslim edildi.

Ali Sürmen: "Yeni bir kaosu Trabzonspor kaldırmaz"

Divan Başkanı Ali Sürmen yaptığı konuşmada, “Trabzonspor’a bağlılığınız, desteğiniz ve özverinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Trabzonspor’un en tarafsız ve doğruyu bulmak için büyük gayret eden kurumlarının en başında Divan Kurulu geliyor. Divan Kurulu’nun asla siyasi bir bakış açısı yoktur. Ne kişisel beklenti ne de siyasi beklenti vardır. Burası Trabzonsporumuzun en iyi noktalara gelmesi için tarafsız kalınması gereken yerdir. Bu süreçte bazen dostlarınızla kötü olursunuz, bazen yol arkadaşlarınızla aynı şeyleri düşünmeyebilirsiniz ama burada tarafsız olmak gerekiyor. Bugün biz buradayız, yarın sizler burada olacaksınız. Burada olduğunuz zaman söylediklerimi daha iyi anlayacaksınız” dedi.

Ali Sürmen: "Yeni bir kaosu Trabzonspor kaldırmaz"

Ali Sürmen sözlerini şöyle sürdürdü;

“Trabzonsporumuz bu sene çok iyi giderken, beklemediğimiz sonuçlar alarak hepimizi üzdü. Bu kadar yaklaşmışken nasıl olur da biz bu duruma düşeriz. Herkes bir yerinden baktığı zaman eleştirebilir. Yönetimi de futbolcuyu da teknik direktörü de eleştirebilirsiniz. Bu sizin en doğal hakkınız ama asla şunu yapmayın. Ben yarın yönetici olabilirim, mevcut yönetimin gitmesi için eleştirimi yoğunlaştırayım demeyin. Bunu yapmayın, siyasi bakış açısıyla da eleştiri yapmayın. Pandemi sonrası beklenen sonuç alınamadı ama buna başka anlamlar yüklemek doğru değil. Hele hele siyasi anlam yüklemek hiç doğru değil. Nasıl ki Başakşehir şampiyon olduğu gece sahaya girip kutlama yapan siyasileri ve yakınlarını şiddetle eleştiriyoruz, bizi destekleyen siyasiler de var. Trabzonsporumuzun ekonomik krize girdiği süreçte el atıp, bugünlere gelmemizde büyük katkısı olan siyasiler var. Her dönemde iktidarda bulunan veya bulunmayan siyasetçilerden yararlanmak durumundayız. Ancak siyasetçiye kulübü kullandırmamalıyız. Tıpkı Başakşehir maçı sonrası sahaya inen siyasetçiler gibi. Bunu kabul edemeyiz, bu Trabzonsporluların kabul edebileceği bir davranış şekli değildir. Başakşehirli olabilirsiniz, sevinebilirsiniz ama kutlamanın bir adabı vardır.”

Ali Sürmen: "Yeni bir kaosu Trabzonspor kaldırmaz"

KAOSTAN UZAK DURALIM

“Biraz sabredelim, önümüzde bir kupa maçımız var. İnşallah, en azından kupayı ve Süper Lig’de de ikinciliği kazanmış oluruz” diyen Sürmen sözlerine şöyle devam etti:

“Bu başarılar sayesinde Trabzonspor’un hem maddi hem de manevi yönden önemli girdileri olacaktır. 1995-96’da, 2010-11’de şampiyonluğa oynayan takımı ve yöneticileri kaosa sürüklediğimiz için bugünkü noktalarda zorlanıyoruz. Elbette nedenler tartışılacak, bundan yönetimin de alınma hakkı yoktur. Nedenler tartışılacak ama sonuç kaos olmamalıdır. Yeni bir kaosu Trabzonspor kaldırmaz. Bunu net olarak söyleyeyim. Çözümleri beraber üretelim, yönetim de bu çözümleri dinlesin, yanlış yaptığı yer varsa düzeltsin”

Törende Divan Başkanı Ali Sürmen ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Yusuf Hayırlıoğlu ile Kemal Ertürk yeni divan üyelerini tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ali Sürmen: "Yeni bir kaosu Trabzonspor kaldırmaz"

Ali Sürmen: "Yeni bir kaosu Trabzonspor kaldırmaz"

Yorumlar (12)
Maganda 3 ay önce
Trabzonspor bu sistemin parcasiolmus.
O asi uslanmaz devrimci ruh yerini sistemin egosuna devretmiş.
Hoscakal Ts.
Şota 3 ay önce
Bir TS taraftarı olarak başarısızlık saha sonucu ile olsa buna sabrederiz ve yine destekleriz fakat bu sahada değil ağaoğlu ve yönetim şampiyonluğumuzu sattı çünkü ;Ünal Karaman geri yaşlanıyor açıklaması neden takım maç alamazken sesi çıkmıyordu neden biliyormusunuz çünkü Ünal asla şampiyonluğun satışına izin vermezdi, getirdikleri hüseyin e yaptırdılar bu takımın ölüsü şampiyon olurdu buna yüz tane örnek veririm kamil. Ahmet Sözön boyu sakattı da son maçlarda mı. Düzeldi, abdulkadır ömür, piera, navekeme nin skor kötü iken oyundan alınırları akıl işi mi,panter uğurlanın üzerine gelen kafa topunu kurtaramayacağını mı düşünüyorsunuz şahsen ben ve ailem ne kombine ne maç kimsenin benim paramla benim hayallerimle oynamasına müsade etmem gidin istediğinizi alın istediğinizi oynatın
Denizz 3 ay önce
Şota yerden göğe haklı bugün nasıl savunms yapıldığını gördük demekki isteyince oşuyor. Ugurcan biraz, penaltııı çalışşşşş kardeşim mmmm mal gibi bakıyonnnn
Lazanist 3 ay önce
Bu senenin başından bugüne kadar formalar,kaşkol,maske,t-shirtler v.s derken 3-4 kişinin satın alabileceği ürünleri ben tek başıma satın aldım yetmedi istanbulda oturmama rağmen kombine aldım derbilerin hepsine istanbuldan kalkıp TRabzona maça gittim.Geçen haftaya kadar kulüp üyeliğine niyetlenmiştim sağolun insanda heves meves bırakmadınız.Bundan sonra ki süreçte de maddi destek vermemeye karar verdim.TRabzonspor maçlarını 90 dakika izlemek yerine sonucuna bakar 3-4 dakikalık özetini izler geçerim...TRabzonsporu tutmak dışında herşeyden vazgeçtim...Teşekkürler TRabzonspor...
Bordopars 3 ay önce
Çok güzel sözler, tebrikler. Umarım 10 yıl sonra orada olmak bizede nasip olur...Çok güzel bir duygu Trabzonspor lu olmak.
Mehmet yazici 3 ay önce
Borsada 7.84 de karanlık odaya girip 7.77 ile karanlık odadan cıktı yani satış bilerek yapıldı ve mac kaybedildi bilerek yapılan bi operasyon karanlık odada satılan hiselerde futbolcular hisse satmismi bilinmiyor satmışsa sonuç ortada burda futbolcular karanlık odada hisse satmismi arastrilmali belgeli olarak
Tspor 3 ay önce
Borsada 7.84 le karanlık odaya girip 1.76 ile çıkan hissede oyuncular hisse satmışmi satmamismi bunu bilmek isterz
Mehmet yazici 3 ay önce
Borsada 7.84 de karanlık odaya girip 7.77 ile karanlık odadan cıktı yani satış bilerek yapıldı ve mac kaybedildi bilerek yapılan bi operasyon karanlık odada satılan hiselerde futbolcular hisse satmismi bilinmiyor satmışsa sonuç ortada burda futbolcular karanlık odada hisse satmismi arastrilmali belgeli olarak
Bülend 3 ay önce
Hasan ücüncü hayirli olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@