Ali Rıza Egemen: "Kararlıyız"

Ali Rıza Egemen'den önemli açıklama...

Ali Rıza Egemen: "Kararlıyız"

Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Ali Rıza Egemen, tüm zorluklara rağmen engelleri aşacaklarına inandığını söyledi.

Sosyal medya hesabı twitterda yaptığı paylaşımda, kararlı olduklarını ifade eden Egemen, "Sevgili Trabzonsporlular, çok kararlıyız. Tüm zorluklara rağmen engelleri aşıp hedefe varacağız. Hocamıza ve futbolcularımıza güveniyoruz" ifadelerine yer verdi.


 

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2016, 14:01


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
kologlu
kologlu - 2 yıl Önce

bencede bu yil cok kotü sonuclarda alsak, mutlaka hocaya, futbolculara ve yonetime sabirla sahip cikmaliyiz.bu isler devamli yap bozla olmuyor.bir cizgide sabirla devam edilmeli...yillardir yikip dokuyoruz olmuyor..fubol sabir ve zaman isi..sakin trabzondaki maclarda asla olumsuz bir sekilde davranmayalim..

SERKAN
SERKAN - 2 yıl Önce

Beyler kendinize gelin, saçma sapan eleştirilerden vazgeçin, gerçek bir taraftar duruşu sergileyin ve takımı her şartta destekleyin, bu takım taraftarın desteği ile toparlanır, ıslıklamalarla, yuhalamalarla, daha da kötüye gider, hoca ve takım kendilerine olan güveni kaybederler. Bu yönetim iyi işler yaptı, para yok bunu anlamanız lazım buna rağmen bir takım kurmaya çalıştı, geleceğin takımını kurmak için borçlardan kurtulmaya çalışıyor. Aklınızı başınıza alın, her şartta takımı destekleyin, emin olun güzel günler yakındır.

banner426

banner421