banner536

banner526

banner533

Ali Palabıyık ilk kez Trabzon Fener maçı yönetecek

Hakem Ali Palabıyık, ilk kez bir Trabzonspor-Fenerbahçe maçını yönetecek.

Trabzonspor 23.12.2016, 09:13
Ali Palabıyık ilk kez Trabzon Fener maçı yönetecek

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında 26 Aralık Pazartesi akşamı oynanacak olan zorlu karşılaşmayı yönetecek olan Ankara Bölgesi Hakemi Ali Palabıyık ilk kez iki takım arasında oynanacak olan bir karşılaşmada düdük çalacak. Palabıyık’ın yardımcılıklarını ise Kemal Yılmaz ve Serkan Olguncan’ın yapacak.


TRABZONSPOR’UN 10, FENERBAHÇE’NİN 11 MAÇINI YÖNETTİ

Hakem Ali Palabıyık, hakemlik kariyeri boyunca Trabzonspor’un 10, Fenerbahçe’nin ise 11 maçını yönetti. Ali Palabıyık’ın yönettiği 10 maçta bordo-mavililer 4 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet alırken, söz konusu maçlarda Trabzonsporlu futbolculara 32 sarı kart ve 3 de kırmızı kart gösterdi.

Fenerbahçe ise Palabıyık’ın yönettiği 11 maçta 5 galibiyet ve 3’er beraberlik ve mağlubiyet elde etti. Söz konusu maçlarda sarı-lacivertli futbolcular 31 sarı kart ve 5 ’de kırmızı kart gördü.

TANSİYON DÜŞMÜYOR

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan karşılaşmada düdük çalacak olan hakem Ali Palabıyık’ı zorlu bir görev bekliyor. 42 yılı bulan Trabzonspor-Fenerbahçe rekabetinde tansiyon hiçbir zaman düşmüyor. İki takım arasında son 2 yıl içinde oynanan iki maç ise tamamlanamadı. 10 Mart 2014’de ve 24 Nisan 2016’da Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçların bitiş düdüğünün çalınamadığı düşünüldüğünde iki takım arasında oynanacak olan bir maçta ilk kez düdük çalacak olan Ali Palabıyık’ı zor bir akşam bekliyor olacak.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@