banner441

Ali Koç: "Uzun süredir yenilmediğimiz Trabzonspor..."

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, bugün düzenlenen Divan Kurulu Toplantısı'nda konuştu.

Trabzonspor 27.04.2019, 12:47
Ali Koç: "Uzun süredir yenilmediğimiz Trabzonspor..."

Spor Toto Süper Lig'de bu akşam saat 19:00'da Trabzonspor, Fenerbahçe'ye konuk olacak. 

Bugün takımı adına düzenlenen Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Başkan Ali Koç Trabzonspor karşılaşması ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Ancak şubat ayında konuştuğumuzda sizlere ikinci yarının çok daha iyi geçeceğini ifade etmiştim. 5 nokta atış transfer atışı yaptığımızı söylemiştim. Daha iyi bir Fenerbahçe göreceğimizi arzu ettiğimizi ifade etmiştim. Bununla beraber ilk yarıya göre daha iyi bir puan toplamış olabiliriz ama hiçbir şey ifade etmiyor. Evet iyi çalışıyoruz, iyi mental yükleme yapılıyor. Taraftarımız sağ olsun iyi destek veriyorlar. Alanya maçına kadar Fenerbahçe’yi yenmek daha zor oluyordu, daha fazla kazanıyorduk. Ama Alanya maçının ikinci yarısında bu argümanları sunamıyorum. Ne yazık ki şu an istediğimiz noktada değiliz. İstediğimiz nokta bugün geldiğimiz noktada sıralamayı daha rahat yerde olup önümüzdeki sezon kullanmak istediğimiz gençlerden daha fazla yararlanmaktı. 5 maçımız kaldı tarihe kötü bir şekilde girmek istemiyorsanız bu camiayı bir nebze olsun mutlu etmek istiyorsanız son 5 maçı kazanın, artık top sizde, biz size inanmak, güvenmek ve moral veririz dedik. Bu akşam da uzun süredir sahamızda yenilmediğimiz Trabzonspor’u misafir ediyoruz. Umarım bu arzu, temenni bu maçla başlar. Alınacak ders çok var. Mazereti hiçbir zaman üretmedik. En önemli ders, çok fazla değişikliği aynı anda yapmamız önemli olan önümüzdeki sezonun planlarının daha iyi yapılması ve daha arzulu mücadeleci takımı önümüzdeki aylarda kurmak bunun için çalışmalar görüşmeler yapılıyor. Hocamızın isteği doğrultusunda oyuncuların listesi belirlendi”


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
Erol 10 ay önce
Koç işinizi bitirecegiz
HA_61 10 ay önce
Rahat ol Aliş Koç TrabzonSpor bu maçta 8 kişi bile oynasa maçı 4-0 rahat kazanır. Bu gece ŞİKEBAHÇE nin en kötü gecesi olacak (Ercun YALAN istifa ŞikeBahçe KÜMEYE). Not alın bu yazdıklarımı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@