7m

7m

hyundai

Ali Koç çıldırıyor! Trabzonspor hakkında bir açıklama daha...

Fenerbahçe Trabzonspor ile yatıp Trabzonspor ile kalkıyor... Sarı lacivertliler yine Trabzonspor ile ilgili açıklama yayınladı.

Trabzonspor 10.05.2022, 15:41
Ali Koç çıldırıyor! Trabzonspor hakkında bir açıklama daha...

Trabzonspor'un eze eze şampiyon olması başta Fenerbahçe Başkanı Ali Koç olmak üzere sarı lacivertli camiada derin bir üzüntü ve hazımsızlığa sebep oldu.

Akyazı'da meydana gelen hasar nedeniyle Trabzonspor Altay maçının İstanbul Olimpiyat Stadı'na alınmasına yine Fenerbahçe cephesi tepki gösterdi. Trabzonspor ve Trabzon düşmanlığını Ali Koç ile birlikte ilke edinen kulüpten yapılan açıklamada yine bordo mavililere saldırıda bulunuldu.

işte o açıklama;

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından dün akşam saatlerinde yapılan açıklama ile 37. hafta Trabzonspor-Altay maçının Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacağı kamuoyuna duyurulmuştur.
 
Görevde bulundukları süre boyunca ülke futbolunda ağır tahribatlar yaratan bu zihniyet, “bir takıma en fazla tavizi verme” hedefiyle attıkları adımlarına bir yenisini daha eklemiştir.

 
Trabzonspor-Fraport TAV Antalyaspor maçında yaşanan olaylar ortadayken, bu olayların karşılığı olarak hiçbir ceza verilmemişken bir de bu yapılan resmen ödüllendirme demektir; Türkiye Futbol Federasyonu ne durumda olduğunu bir kez daha göstermiştir.
 
Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Türk futbolu adına doğruları vurgulamaktan vazgeçmeyeceğimizi, bu konu vesilesiyle bir kez daha dile getirmek istiyoruz.


Yorumlar (20)
KEREM 2 hafta önce
Bu tür şeyler mutluluğumu arttırıyor
eses 2 hafta önce
işinize bakın, riv riv zamanı değiiiiil...
AHMET 2 hafta önce
bu adam hiçbir stada sokulmamalı işi gücü bölücülük
mb 2 hafta önce
sen ne kereksiz adamsın ali koc
torullu 2 hafta önce
ne koymuşuz biz bunlara yatıp kalkıp açıklama yapıyorlar
salih 2 hafta önce
EY GİDİ KOÇ AİLESİ. SİZ NEYMİŞ SİNİZ DE HABERİMİZ YOK.
Kumpas, Baykal ve FB… 2 hafta önce
Bir suçu tespit onunla birlerine edip şantaj yapmak kumpasın bir çeşit kumpastır. Fetö bu kumpası Baykal’a kurdu, Baykal bu kaset yasal yollardan temin edilmedi deyip pişkinlik yapmadı. CHP genel başkanlığından istifa ederek hatasının bedelini ödedi. Fetö aynı şekilde Aziz Yıldırm’a yaptığı şike görüşmelerinin tapeleri ile kumpas kurdu, Aziz Yıldırım Fetöye karşı şahsiyetli duruş sergiledi, “kumpasa boyun eğmem” dedi, hapse girdi. Ama aynı şahsiyeti şike ile elde ettiği 2011 şampiyonluğu için gösteremedi. Şike tapelerinin kendisine ait olduğunu kabul etmesine rağmen, tapelerin temin şekli yasal değildir gerekçesi ile şampiyonluğa sahip çıktı.
temel uzun 2 hafta önce
yine çuvalladın bunda fındık yoktur başarıda yokki çuvallasın kesin hızar tozudur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@