banner526

banner513

"Alanyaspor başka bir kulüp adına sevinmiş olabilir!"

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 23.06.2020, 17:30
"Alanyaspor başka bir kulüp adına sevinmiş olabilir!"

Alanyaspor - Trabzonspor maçı sonrasında yaşananlar hakkında konuşan Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, "Dün akşam üzüldük ancak mücadelemiz devam ediyor. Anadolu takımlarına her zaman ağabeylik etmeye çalıştık. Maç sonunda mağlup olabilirdik. Son dakikada yediğimiz gole üzüldük. Bunlar olağan şeyler. Alanyasporlular UEFA şanslarını sürdürmek için maçı kazanamadıklarına üzüleceklerine 1 puana sevindiler. Alanyaspor'un bu sevinci başka bir kulüp adına olabilir. Alanyaspor'un kupayı alamadığını düşünelim. Alanyaspor'un Avrupa'ya gitme şansı ne? Alanyaspor, Başakşehir'e kaybetti ve geldi bizimle berabere kaldı. Alanyaspor, UEFA şansını kaybediyor ancak seviniyorlar. Alanyaspor kimin adına seviniyor? Onlar cahil olabilir ancak bu toplum cahil değil" ifadelerini kullandı. 

"Bunun bedelini ağır öderler"
Ahmet Ağaoğlu ve Alanyaspor Başkanı arasındaki gerginliğe yönelik açıklamalarda bulunan Ali Sürmen, "Ahmet Ağaoğlu ve Sayın Bakan golf nedeniyle samimi. Ahmet Ağaoğlu'nun Sayın Bakan'a küfür etmek için bir sebebi yok. Sayın Bakan'ın kardeşi Ahmet Ağaoğlu'nun alkollü olduğunu ve Bakan'a küfür ettiğini savundu. Ahmet Ağaoğlu'nun alkol testi negatif çıktığına göre Alanyaspor Başkanı yalan konuşuyor. Yaptığı terbiyesizliğin karşılık bulmayacağını düşündüğü üçün Ahmet Ağaoğlu'nu suçlamış olabilir. Ahmet Ağaoğlu çok naif bir insan. Ahmet Ağaoğolu'nun yıllardır tanıyorum ve bir kere bile alkol aldığını görmedim. Bunun bedelini ağır öderler. Alanyaspor Başkanı yanlış yere tosladı. Özellikle bir genç arkadaş varmış ve Trabzonspor gol attıkça bizim yöneticilerimize ana avrat küfür etmiş. O arkadaş görevlendirilmiş gibi küfürler etmiş" şeklinde konuştu.

"Başakşehir'in rakiplerine maç kaybettiriyorlar"
Ali Sürmen son olarak Trabzon Barosu'nun müracaatını değerlendirdi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sürmen, "Biz bunu yeni söylemiyoruz. TFF'de belirli yerlere adam yerleştirerek kendi aleyhlerine hiçbir karar çıkartmayan bir yapı var. 27 maçın 9'unu aynı hakem yönetebilir mi? Bunun için bir örgütünüz olmalı. Başakşehir istediği hakemleri alabiliyorsa herkes hakem seçsin. Bu hakemler Başakşehir'in rakiplerine maç kaybettiriyor. Böyle bir durumda kimi kime şikayet edeceğiz? Bu müracatı hukuk değerlendirecek. Biz bu başvuru metnini inceledik. Trabzon Barosu çok güzel bir metin hazırlamış. Onları tebrik ediyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Radyospor


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (20)
zafer 2 hafta önce
"TRABZONSPOR AL SANA CIKARACAGIN BIR DERS DAHA VE ARTIK ANLA "TRABZONSPOR UN TRABZONSPORDAN BASKA DOSTU YOKTUR" BÜYÜK BASKAN" TEMIZ FUTBOL VE FUTBOLUMUZDA KALITE ANCAK SENINLE MÜMKÜN OLACAKTIR. BUNU TÜM TÜRKIYE ANLAYACAKTIR. BU ER VE GEC OLACAKTIR BU DÜZEN VE NIHAI ADALET ILAKKI BIRGÜN YERINI BULACAKTIR. ALLAH SENI BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN. TÜM TRABZON HALKI SENINLE GURUR DUYUYOR. TEMIZ YÜREKLI VE DÜRÜST INSAN"
Şevket61 2 hafta önce
Seneye Alanya düşer ondan sonra yine düşer ve yine düşer bir örnek vereyim Vanspor
Ers61 2 hafta önce
Sözkonusu siyaset olunca Akparti'si, Chp'si, Mhp'si vs. hepsi paradan, güçten yana tavır alır. Şike sürecinde gördük, hep birlikte ilgili kanunu değiştirdiler, kimse Trabzon'a sahip çıkmadı. Atatürk edebiyatı yapmanın bir lüzumu yok. Onun devrin de de başka zulümler vardı. Bu ülke kuruluşundan beri böyle maalesef!
Tursun 2 hafta önce
Burası ATATÜRK 'ün kurduğu cumhuriyet ağzı pis kokuyor diyemez iranlı burasi velevki alkol almış nasil bir üslup bubyesil sermayenin fetö uzantıları biseyler peşinde bu ülke ne cok siyasetçiler gömmüştür tarih sahnesine hani anap hani dyp demokrat parti adalet partisi
Emre Çakır 2 hafta önce
Şimdi sen ne anlattın???
Dursun 2 hafta önce
Ne dedin güya
6161 2 hafta önce
iki gündür sinirimden ağlıyorum adalet nerede Adalet ve kalkınma partisi.
Atapark 2 hafta önce
Ağlama çocuğum ağlama adalet kılıçdar amca dağıtacak bekle sen
Hasan 2 hafta önce
Kesinlikle. O ne mücadele, o ne sevinç. Göksel spor herkesi ayarlamış. Beyler şampiyon yapılıp satılacak. Satıştan nemalanacaklar şampiyon yapıyorlar. Taraftarı yokmuş çok mu önemli
MerNoire28 2 hafta önce
Alanya başkanı sanırsın sütten çıkma ak kaşık şunada bir cevap versendi iyi olurdu başakşehir maçında neden yedek kadroyla çıktın ordada benim burnuma pis kokular geldi ona nediyecen açıklama bekliyoruz
Tomar 2 hafta önce
Bu takim bu tutumla sampiyon olamaz. Turlu turlu senaryolar. Hedkes bize maci verecek rakipleri yenecek hakemler bizden olacak sampiyon olacagiz. Herkesin bahanesi hazir. Futbolcu niye oynasin ki. Medyanin acayip gazina geliyoruz.
Mustafa 2 hafta önce
Onların terbiyesizlikleri kendilerine fakat bizim yanlışımız bilgisiz kapasitesiz defans yapma peşinde koşan bir hocaya takımı teslim etmek, sorunu başka yerde ararsak çözüm üretemeyiz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@