AK Partili vekil Trabzonsporluları kızdırdı

AK Partili milletvekilinin Fenerbahçe paylaşımı Trabzonspor taraftarını kızdırdı.

AK Partili vekil Trabzonsporluları kızdırdı

Trabzonsporlu olarak bilinen Ahmet Hamdi Çamlı, geçen günlerde, sosyal medya hesabından, Fenerbahçe'nin durumu ile ilgili olarak bir paylaşımda bulunmuştu. Fenerbahçe'nin Akhisarspor'a 3-0 yenilerek, düşme potasına girmesinden sonra Çamlı, "Fenerbahçe düşme hattında! Bu tabloya, Trabzonspor bile razı gelmez, benim rakibim güçlü olmalı der! Yazık, Türkiye’nin kadim asırlık markası bir takımın bu hallere düşmesi, düşürenlerin utancıdır, Koç'luk değil, Reis'lik ve ruh başarıyı getirir" diye yazmıştı. Çamlı, paylaşımında Fenerbahçe'yi de etiketlemişti.

Bu twit kısa süre içerinde sosyal medyada yayıldı ve Trabzonspor taraftarı tarafından tepki ile karşılandı. Hem Milletvekili olarak hem de Trabzonspor taraftarı olarak konuyu bu şekilde yorumlaması sonrası Çamlı’ya tepkiler geldi.

Bir tepki de taraftarlar derneği’nden

Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Çamlı'nın mesjını üzülerek karşıladıklarını ifade etti.

Dernek tarafından yapılan açıklamada, Çamlı için, "Fenerbahçe kulübünün şu anki durumu hakkında yorumlarda bulunması milletvekili ve Trabzon kimliğine yakışmadığını dile getiriyoruz" diye belirtildi.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan Güven
Hakan Güven - 1 yıl Önce

Trabzonspor'un yıkımı bu vatandaş gibi x partisinin eseridir, uyan eyyyy saf ts taraftarı uyan

Serkan
Serkan @Hakan Güven - 1 yıl Önce

İbrikçibaşısının dahi nemalandığı reisin şoförü olmaktan başka bir özelliği olmayan ve iki kelimeyi bir araya getirip konuşamayan bu adama da vekillik payesi verildi ya yazık o meclise.

Ts61
Ts61 @Hakan Güven - 1 yıl Önce

Türkiye’nin de.

Vedat
Vedat - 1 yıl Önce

Trabzonsporun yıkımı 2011 yılnda başladı ve halen sürmektedir. Müsebbipleri bedel ödemişler ve ödemeye de devam edeceklerdir. İlahi adalet diye bir kavram vardır . Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste .

Alican dürüst
Alican dürüst - 1 yıl Önce

Trabzon sporu,lütfen siyasete alet etmeyin.siyasetten bıktırttınız,bari futboldan bıktırtmayın bizi,uzak durun...

Maçkalı
Maçkalı - 1 yıl Önce

Bizim kupamızı FB siz AKP verdi hala bizimle uğraşmayın vekilsğs

tahsin
tahsin - 1 yıl Önce

CHP milletvekili Trabzon için konuşunca yerden yere vurdunuz, AK parti milletvekili konuşunca "yakışmadı" diyorsunuz, asıl sizin yaptığınız bu yalakalık "yakışmadı".

Turgay
Turgay - 1 yıl Önce

Yeliz değil mi bu? Ne bekliyordunuz ki.

oflular
oflular - 1 yıl Önce

iyide camlı sana neeee

hemi
hemi - 1 yıl Önce

yeliz bular


SIRADAKİ HABER