7m


7m

hyundai

Ahmet Metin Genç: Şampiyonluğa doğru emin adımlarla yürüyoruz

Ortahisar belediye başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzonspor - Konyaspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 13.02.2022, 19:18
Ahmet Metin Genç: Şampiyonluğa doğru emin adımlarla yürüyoruz

Trabzonspor’un Konyaspor’u ağırlayacağı maç öncesinde Akyazı’da Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Genç, şehri süsleyeceklerini söylerken  “Şampiyonluğa doğru emin adımlarla yürüyoruz. Büyükşehir belediyesi ve bizler şehrimizi hazırlayacağız. Bugün önemli virajdayız. Konyaspor maçından sonra yarışın 100 metresi vardır ya oraya gireceğiz. Orada atık koşan arkasına bakmaz. İnşallah ipi göğüsleyeceğiz. Güzel bir kadromuz var. Hamsik de kadroya döndü. Oynamaya çalışan bir Konyaspor da var karşımızda. Oyun gücümüzle kadromuzla kazanacağız inşallah.” Dedi.

Hıncal Uluç’un Trabzonspor’un genç futbolcularına hakaret etmesiyle ilgili konuşan Genç “ Bir taraftan üzülüyorum bir taraftan da düşündüm, muhattap almamak da bir tavırdır. Trabzonspor’a karşı bir yargı var maalesef. İnşallah hepsine 8. Şampiyonlukla cevap vereceğiz. O şampiyonlukların içinde de bu gençler olacak. 1-0 olsun bizim olsun.” İfadelerini kullandı.


Yorumlar (4)
Erdem 4 ay önce
Şu maçı kazanmak nasip olursa biraz daha bekleyin kutlamak için, hiç bir şey kaybetmeyiz aksine son gülen yine biz oluruz. NE DEMİŞTİK SABIR SABIR SABIR.
haci 4 ay önce
Sen TS karışma, sizin pisliklerinizi kapatmaya çare arıyorsun ama yemezler
Salpazarli 4 ay önce
cok güzel omurgali yorum.
TS6161 4 ay önce
Allah Allah hemen Trabzonspor un basarisindan nemalanmayin,gasp edilen kupayi varsa yüregin dillendir,yoksa TS yi agzina alma,yeter.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@