Ahmet Metin Genç: Futbolun katili emek hırsızı Demirören'dir

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Galatasaray - Trabzonspor maçı hakemine tepki gösterdi.

Ahmet Metin Genç: Futbolun katili emek hırsızı Demirören'dir
banner432

Bu akşam Oynanan Galatasaray Trabzonspor Maçı sonrası Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç yine sert bir açıklama yaptı Genç sosyal medyada yaptığı açıklamada tepki gösterdi.

Genç"Rezalet VAR, ofsayt VAR, lehimize penaltı VAR, hakeme küfür VAR, Galatasaraylı oyuncuya ikinci sarı ve kırmızı VAR, var odasında şebeke VAR, şike VAR! ADALET YOK! REZALET VAR!!!!

Ofsayt VAR,Lehimize Penaltı VAR,Hakeme küfür VAR,GS oyuncuya ikinci sarı ve kırmızı VAR.,Var odasında şebeke VAR,Şike VAR...ADALET YOK..Hep biz sıkıntı çekeceğimize LİGDEN ÇEKİLELİM olsun bitsin.
Şu pırıl pırıl gençlerin emeklerini çalanlara yazıklar olsun. Adaletsiz Demirören yönetimi defol git artık. Ey futbolun katilleri, ey emek hırsızları şunu bilin ki biz tertemiz mazimizle ve fidan gibi gençlerimizle ahlakın, adaletin ve dürüstlüğün tarafındayız." İfadelerini kullandı .

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2019, 22:12

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZEKERİYA.
ZEKERİYA. - 2 hafta Önce

AHMET METİN GENÇ BOŞ KONUŞUYORSUN,,REİSİN ALDI KUPAYI FENERİN MÜZESİNE KOYDU.

kazım
kazım @ZEKERİYA. - 2 hafta Önce

bravo Zekeriya bey; hiçbir TSlu akpli olamaz.Nokta. Tabii ki bir insan akpli olabilir ammma aynı zamanda TSlu olamaz. Samimi değil

Civanım
Civanım @ZEKERİYA. - 2 hafta Önce

Yahu bırakın reisi meisi

camoka
camoka - 2 hafta Önce

şimdiye kadar neredeydiniz şike sahaya yansımadı şimdi seçim var lav lav lav bunların nedeni zaten akp ve tff tüpçü şikeciler

Agah
Agah - 2 hafta Önce

Sevgili ahmet bey bi hukukcu olarak siz hukuksuzluk ile yönetilen bir kurumu temsil ediyorsunuz neye tepki veriyorsunuz tribünlere oynamayın lütfen

Hasan
Hasan - 2 hafta Önce

Değerli Metin Genç en büyük suçlu Trabzonlu siyasetçilerdir. Gencecik çocukların ümitleri çalındı , adalets olan güvenleri kayboldu.

Samet
Samet - 2 hafta Önce

İlk defa mı oldu !!
Şimdiye kadar neden sustunuz

Bayist
Bayist - 2 hafta Önce

Bu akılla sen bence adaylıktan çekil bu nasıl akıl

Metin yılmaz
Metin yılmaz - 2 hafta Önce

Secim mi var yoksa rezalet mi????

halktan biri
halktan biri - 2 hafta Önce

Siyasetçi siyasetini yapsın, spor yorumculuğunu da başkasına bıraksın. Bir de her şeyi dört dörtlük yapıyormuş gibi bu tip açıklamalar maalesef yöneticileri itici göstermekten öte gitmiyor.


banner393

banner426

banner443

banner441