alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Ahmet Metin Genç: Alışmışlar şike yapmaya

Ortahisar Belediye başkanı Ahmet Metin Genç’ten Fenerbahçe yöneticisine tepki.

Trabzonspor 17.10.2021, 23:08 17.10.2021, 23:18
Ahmet Metin Genç: Alışmışlar şike yapmaya

Haber61 - Haber Servisi / Trabzonspor, Bu akşam evinde Fenerbahçe’yi ağırladı.

Bordo mavililer rakibini sahadan silip 3-1 mağlup edince Fenerbahçeliler suçu hakeme buldular.

Fenerbahçe yöneticisi Erol Bilecik’in bu yönde yaptığı açıklama sonrası Ortahisar Belediye Başkanı “Alışmışlar şike yapmaya” ifadesini paylaştı.

Ahmet Metin Genç “Fenerin başkanı ve yöneticisi Erol Bilecik,adaletten bahsediyor. Her türlü mücadeleyi saha dışında yapacağız http://diyor.Alışmışlar ŞİKE yapmaya. Sizin Adaletten bahsetmeye hakkınız yok. Merak etmeyin biz 2010/2011 deki gibi Şampiyon olacağız. En büyük Trabzonspor” ifadesini kullandı.


Yorumlar (15)
Genco61 2 ay önce
Bırakın ts üzerinden siyaset yapmayı, şike yaptılarsa onları kim kurtardı onu da söylesene delikanlıysan ya da adilsen...
OFLU61 2 ay önce
bir gecede feneri kurtaran yasayi geciren reyiz ,buda kalkmis neyi konustugunu bilmiyor.TS kazanirsa hemen yalpalamaya basliyonuz.
Berkan 2 ay önce
kim olacak tabiki RTE
Black n blue 2 ay önce
Aynen doğrudur, 58.madde tüm meclisin oylarıyla değişti.
Tamtra 2 ay önce
Ben söyleyeyim kardeş, iktidarıyla , muhalefetiyle tüm siyaset.
Misafir 2 ay önce
Sayın başkan siz siyasetcisiniz. En önemlisi Ortahisar'da yaşayan herkesin belediye başkanısınız. Evet trabzonspor taraftarı olarak takımınızı savunmanız ve desteklemeniz çok doğal. Bence bir mahsuru da yok. Ama üslubunuz hoş değil. Bu şehirde yaşayan binlerce fenerbahce taraftarı var. Sirf bu tavrınız nedeniyle Trabzona universite okumaya gelmek istemeyen öğrenciler var. Bu kafayla giderse şehiri gelistiremezsiniz. Ayrica sizin bu çıkışlarınız samimi değil. Ortahisar leş gibi. Alt yapı üst yapı hersey berbat. Yaptığınız tüm işler ikinci sınıf. Bunları örtmek için sportif konularda uç ve aşırı yorumlar yaptığınızı düşünüyorum.
USTA 2 ay önce
Bu şehirde binlerce fenerbahçe taraftarı yok
HA_&1 2 ay önce
Sayın Ali Koç un yaptıkları nedir peki? At gözlüğüyle yaşamayın.
atakandost 2 ay önce
...zaten saha dışında her türlü mücadeleyi yıllardır yapıyorlar ; Şike yaptıkları ortaya çıktığında da YÜZSÜZCE "şike sahaya yansımadı ki" diyorlar . Ağlamak konusunda da profesyonel bunlar...
HA_&1 2 ay önce
Başkanım bunlara boşuna Şikebahçe denmiyor. Tüm Türkiye bunların ne olduğunuz bugünde yenildikleri maçtan sonra görmüş olduk
ilyas sami uraloğlu 2 ay önce
ağzına sağlık başkanım.trabzonsporun sesi oldunuz.kimse konuşmazsa adamlar kendilerini dürüst diye yutturacaklar.
hg 2 ay önce
adamlar haklı şike nasıl yapılır diye kupa almadılarmı
Kemal Serin 2 ay önce
Ağzına sağlık başkan.
Akcaabatlilar 2 ay önce
akp bir gecede feneri kurtarmis,simdi kalkmislar hikaye anlatiyorlar..Halk yemiyor bu ayaklari.Nasilki 20 senedir zam geldikce ülkeyi CHP yönetiyormus gibi algi yapanlar simdide sike yapan partilerinden haberleri yokmus gibi davraniyorlar,,.,.,.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@