alexa metrics

banner536

Ahmet Metin Genç: Açılan dava Fenerbahçe’nin şike yaptığı gerçeğini değiştirmez

Trabzonspor, evinde Sivasspor’u mağlup etti.

Trabzonspor 23.08.2021, 22:05
Ahmet Metin Genç: Açılan dava Fenerbahçe’nin şike yaptığı gerçeğini değiştirmez

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonspor evinde Sivasspor’u 2-1 mağlup ederek hanesine 3 puanı yazdırdı.

Karşılaşma sonrası Haber61 mikrofonlarına hem karşılaşmayı hem de Fenerbahçe’nin TFF’ya açmış olduğu tazminat davasını değerlendiren Ahmet Metin genç şu ifadeleri kullandı:

Sivasspor karşılaşmasını değerlendiren Genç “Çok mutluyuz. Bu sene kadromuz şampiyonluk kadrosu. Tabi rakiplerimiz de ona göre tedbir alıyorlar. 70. Dakikalara kadar rakip oyuncularımıza tedbir aldı. Goller gelince rahat bir futbol oynadık ama maalesef penaltıdan gol yiyince Sivasspor’un lehine bir atmosfer oluştu. İnşallah 8. Şampiyonluğumuzu alacağız. Hakemleri de yeneceğiz. TFF’den adalet beklemiyorum. Ama onları da yeneceğiz. 3 er 3 er gideceğiz.” İfadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin TFF’ye açtığı tazminat davası hakkında da konuşan Genç “Fenerbahçe’nin dava dilekçesini bilmiyorum. Avukat olarak da merak ediyorum. O davayı Fenerbahçeli avukatlar açarken CAS’taki davaları hangi gerekçe ile geri çekmişler önce ona bakmak lazım. Bir de federasyonun vereceği cevabı merak ediyorum. Kulübümüzünde davaya müdahil olmaya davet ediyorum. Hukuki davada iki taraf arasında tazminata dair bir dava olmasına rağmen hukuk departmanımızın hazırlık yapması lazım. Fenerbahçe şike yapmıştır. Şikeci bir takımdır. Adli yargılamalarda beraat etmek şike yapıldığı gerçeğini değiştirmez. Çünkü Fenerbahçe’nin yöneticilerine de TFF tarafından şike nedeniyle ceza verilmiştir. Bir tek kupamızı verip, onları küme düşürmemişlerdir. Bu cezalara karşı itirazları CAS tarafından onaylanmıştır. CAS a açılan dava da geri çekilmiştir. Kulübümüz müdahil olması: Bir hukukçu olarak da destek vereceğiz. Bu dava Fenerbahçe’nin şike yaptığı gerçeğini değiştirmez. “ ifadelerini kullandı.


Yorumlar (19)
Davut 5 ay önce
Ne yazıyor bilmem ama sonunda kendilerini şikeden aklayan siyasi kişiye teşekkür ediyorlarmış. Bak isim yazmadım acaba kim anlaşılacak :)
Fatih sağlam 5 ay önce
A.metin genç çok fenadır ha,Şike sürecinde güya T.S hukuk işleri onundu.
Hurdacı 5 ay önce
Fener sıkıyosa Uefa'ya da aç tazminat,görelim paçanızı.
Serko61 5 ay önce
Başkan iyi bir TSlisin biliyoruz fakat artık bu taraftar gaz yemiyor hani sizin bir şike Anıtı hikâyesi vardı ne oldu ,yoksa padişahtan izin çıkmadı mı, önce ondan izin alın sonra konuşun..
61 5 ay önce
Reisiniz ne söylediyse onu yazacaklar
EFSANE 1967 5 ay önce
Bırak milletin gazını almayı sike sürecinde ne yaptınız Trabzon için göz göre göre kupayi sikebahceye hediye ettiniz ikincisi geçen yıl Başakşehir e yine kupayi hediye ettiniz bu sahte demeçlere karnımız tok Trabzon a hizmet edin yollar patates tarlası olmus
OFLU61 5 ay önce
Akp li avukatlar,yani partiniz ne söylemişse onu yazdılar.Nasilki şike yapan takımı akp bir gecede kurtarmışsa.Boyle hiçbir şeyden habersiz ayağına yatmayın.
MA61 5 ay önce
Ağzina ve yüreğine sağlik Başkan
Rıza 5 ay önce
Sayın başkan iyi tirübünlere oynuyor yerel medyaya demeç verene kadar sorsana kupayı şikeyi senin üstlerine
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@