banner556

Ahmet Ağaoğlu’ndan mesaj! "Trabzonspor’umuz başarıya ulaşacaktır"

Ahmet Ağaoğlu'ndan yeni yıl mesajı.

Trabzonspor 30.12.2020, 15:14
Ahmet Ağaoğlu’ndan mesaj! "Trabzonspor’umuz başarıya ulaşacaktır"

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, 2021’in tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini dilerken yeni yılın, Bordo Mavi’ye gönül vermiş taraftarların özlemlerini gidermek için bir başlangıç olmasını temenni etti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu, "Bir yılı daha bitiriyoruz. Geride bıraktığımız yıl içerisinde, dünya tarihinin belki de en sıkıntılı dönemini yaşadık. Bütün insanlığı teslim alan Covid-19 virüsü, hepimizi birbirimizden uzaklaştırdı. Nice canları, nice cananları kaybettik. Maalesef yeni yıla da aynı şekilde giriyoruz. Yine birbirimizden uzakta; aramıza mesafeler koyarak... Ailemizle, dostlarımızla doya doya kucaklaşmayı çok ama çok özledik. Kucaklaşmak denilince gözlerimin önüne stadyumumuzdaki bir maçta, takımımızın attığı golden sonra birbirine sıkı sıkıya sarılan iki küçük taraftarımızın görüntüsü geliyor. Maalesef geçtiğimiz Mart ayından bu yana o güzel anlardan da uzaktayız. İnşallah en kısa zamanda şu kötü günleri sağlıklı şekilde atlatarak yeniden yanyana geliriz. Yuvamızda, deplasmanda takımımızı omuz omuza destekleriz. Seyircili maçlara geri döndüğümüzde benim de dileğim, hem iç sahada hem de deplasmandaki birer müsabakada taraftarlarımızla beraber maç izlemektir” dedi.

“Sizlerden uzak kalsak da gücünüzü hep yanımızda hissettik” diyen Ağaoğlu, “Elbette ki bu salgın, ekonomik anlamda bütün sektörleri etkiledi. Bundan en büyük darbeyi kulüplerimiz aldı. Seyirci hasılatının olmadığı, ürün satışlarının yarı yarıya azaldığı, reklam gelirlerinin büyük oranda düştüğü koca bir 8 ayı arkamızda bıraktık. Ama bu süreci de en az hasarla atlatmayı başardık” diye konuştu.

Geçen yılda camiamız için en büyük kaybın Özkan Sümer olduğuna vurgu yapan Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Beraber çalışmaktan büyük onur duyduğum Özkan Sümer’in yokluğuna nasıl alışacağız bilemiyorum. O bir futbolcuydu, o bir teknik direktördü, o bir başkandı. O, ülkemize altyapı felsefesini oturtan bir bilgeydi. O bir filozoftu. Trabzonspor’un aklıydı. Böyle değerli bir insanın aramızdan ayrılışı camiamız büyük kayıp oldu. Sayın Sümer’in felsefesini yaşatmak hepimizin görevi. Bu anlamda Yönetim Kurulumuzun kararıyla adını verdiğimiz Özkan Sümer Futbol Akademisi’nde, futbol ailesine kazandıracağımız her çocuk O’nun mirasının bir parçası olacaktır. Bu vesileyle Sayın Özkan Sümer’e bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum.”

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Şanlı Trabzonsporumuz, yeni yılda hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir. Kendi gerçeklerinden ödün vermeden hem ekonomik hem de sportif anlamda başarıya ulaşacaktır. Camiamız da her daim kulübünün yanında durarak, gücümüze güç katacaktır. Şahsım ve yönetim kurulum adına, şanlı formamızı terleten bütün oyuncularımıza, teknik ekiplerimize, kulübümüzün profesyonel çalışanlarına, iş ortaklarımız ve sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni yıl, Trabzonspor camiasına, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirsin. Sevgi ve saygılarımla.”

Yorumlar (61)
asım 3 hafta önce
ağaoğlu istifa, kulübe daha fazla zarar vermeden, siyasetini de, manajer kazıklarını da, çöplerini de al git.
ali 3 hafta önce
ağaoğlundan bağımsız olarak söylüyorum. hiç bir başkan önünde süper kupa finali varken hele ki katarda istifa etmez. az akıl var mantık var
Yaşar Dursun 3 hafta önce
Kim ne derse desin! Sana güvenimiz sonsuz! Büyük başkan arkandayız!!! İnadına Trabzonspor! Her zaman herşey yıkıp tekrar sıfırdan başlamak bizi bu günlere getirdi! Bu başkanı hiç kimseye, ne içten ne dıştan, harcatmayız!!!!
Ruh61 3 hafta önce
Armutun iyisini hep baskalarina yedirdin!!!
Erdem 3 hafta önce
Tamamıyla olmasa da kısmen katılıyorum, bir dönem daha hak ettiğini düşünüyorum Ağaoğlunun. Yaptıklarının toplamına bakacak olursak başarısız sayılmaz. Ama çok teknik adam harcadı, adam harcayan adamı da sevmem bu arada.
yorumcu 3 hafta önce
“Maddi anlamda zorlanan, her türlü pozisyonda tepe taklak olmuş bir Trabzonspor, kadro olarak sıkıntı yaşamış bir Trabzonspor, iyi niyetle çözülmeye çalışılmış, iyi niyetle mücadele eden insanların içerisinde bulunduğu bir Trabzonspor… Ve ben bütün basın toplantılarında Sayın Başkan başta olmak üzere yönetim kurulunun her türlü övgüyü hak ettiğini defalarca dile getirdim. O yıldan bu yıla gelindiği nokta içerisinde sanki çok farklı şeyler yapmış, transferler yapmışız, özel oyuncular katmışız. Ben burada göreve başlarken hiç kimse bana ‘mutlaka şampiyon olmalıyız’ diye bir kelime kullanmadı. Her biri sıkıntılı bu ortam içerisinde ‘hocam nasıl kurtarırız, sen de bu camianın çocuğusun, gel bizimle beraber elini değil kafanı, gövdeni koy’ dedikleri bir ortamda geldik biz. Eğer biz başarı yaşadık da bir noktaya çıkarmışsak, eğer kendi başarımızın altında bizi ezmeye çalışıyorlarsa o ezmeye çalışanların boğazına takılırım.”
#Unal KARAMAN#
halim erdogan 3 hafta önce
heee , bizde yedik .?
Mavi 3 hafta önce
Başkan, şampiyonluk geçen sezon ayaa geldi haybeye gitti,bu sezon da tren kaçtı artık şapkaları öne koyup takım td transferler den sonra td , gelecek sezonun için transferlerden sonra avcı istenilen seviyeye getirip getirmedigine bakıp , başarılı olursa avcıyla yola devam veya ts un menfaati için ünalı tekrar ts a getirirsin ,hiçdegilse önümüzdeki sezon kesin net şampiyonluk parolası için takımı hazırlamalısın.
Murat 3 hafta önce
Aldığın molozlarla mı başarıya ulaşacak Trabzonspor komik
Mustafa 3 hafta önce
Ya Allahım hala Ünal diyenler var yarabim. Biraz kendinizi yoklayın ünal ts’de ne yaptı diye adama az kğfür etmediniz. 3-0 galipken kaybettiğimiz macları asıl şampiyonluğu Başkanın satmadığı Ünalın teknık KO dan kaybettiğimizi hatırlatmak isterim. Sizin gibi taraftar olamaz olsun. Şunu anladım bu kulübü taraftar ve Trabzon medyası yönetiyor böyle olunca bi 50 sene daha şampiyonluk icin beklersiniz.
Oktay 3 hafta önce
Bozkurt.Akp Trolü olarak benimi kast ettin bilmiyorum.Lakin benim Yalandan çıkar beklememe gerek yok.Çünki Maddi durumum Allaha Şükür iyi.Hepsini Alın Teri ile kazandım.Hayatımda hiçbir Parti,Cemaat vs.gibi kişilerin Adamı olmadım.Aksini ispat edebilecek olan çıkarsa,Trabzon Meydanına çıkıp kendimi Daraağacına çektirmezsem,Rahmetli Annemin bana emzirdiği Süt Haram olsun.
Gelelim Ünal Karamana. Ünala Insan olarak,Adamlığına,Kişiliğine bir hakaret varmı yorumumda?Ünal Trabzon'da Top oynadıysa Parasını aldı kardeşim.Teknik Adam olarak da aldı.Ünal,benim için bir Ali Kemal Denizci değildir.Ünal Trabzonspordan verdiği Emeği,az veya çok aldı.Ben Taraftar olarak hep verdim.Bilet,Forma,Tesçilli Ürün,Dekorder vs.Taraftarlar olarak çektiğimiz Manevi sıkıntı ve Üzüntü yanımıza Kâr kaldı.Benim burda sadece belirttiğim,Ünal Görevdeyken,Takımı geri yasladı,Oyuna Müdahale edemiyor Oyunu okuyamıyor,Sen Teknik Adam değilsin,Istifa et vs.gibi Yorumları yazanların bir çoğu bu Sayfalardaydı.Şimdi birden hepsi Ünalcı oldu.Haber61 birgün Zahmete girip,yapılan yorumları bir yayınlasa belki bazıları utanır.
Şimdi biz Ünalın Tırnağı olamıyorsak,çıkıp bir Rizesporlu dese Ünal seni delikanlı bilirdik,5 maç sonra bizi bıraktın gittin veya kaçtın.Ona ne cevap vereceksin merak ediyorum?
BOZKURT 3 hafta önce
Sen yalan dan çıkar bekleyen akp trolü ezik zavallısın.Ünal Hocanın görev yaptığı 1.5 yıl içinde İst takımlarıyla yaptığı maçları araştır.Burada yaz.Birde bu seneki sonuçları yaz.Sen Ünal Hocanın tırnağına kurban ol.
Oktay 3 hafta önce
Mustafa Bey.Sana aynen katılıyorum.Burda defalarca yazdım.Ünal için Istifa et,sen Hoca değilsin,Takımı geri yaslıyorsun diyenler,birden Ünalcı oldu.Haber61 burda,Açsın Arşivlerini,Yorumları tekrar okuyalım.Yönetim Ünalı Sezon sonuna kadar tutmamakla hata yapmıştır diyebiliriz. Lakin Ünal'da 3 defa Istifasını sunmuş.Burda tek Suçlu Yönetim olamaz.
Ünalın elindeki Kadroyuda incelersek,bugünden çok daha iyi bir kadro vardı elinde.Herkes Trabzonspora Akıl veriyor,kimsede çıkıp,ben Trabzonspora Sponsor olup,Maddi destek olayım diyen yok
Ertan 3 hafta önce
Ağamız bizimle eğleniğğğ...
Gahuralı 3 hafta önce
Ya bu başkanla ne sorununuz var arkadaş, adam zaten ekonomik olarak düzeltmeye geldik takımda sportif başarı beklemeyin dedi. Kulup çok zor zamanda o kadar borcun içinde azalta azalta geldi, e şuanda teknnik direktörde gayet iyi, A.A. hep iyi bir teknik direktördü, dandik başakşehir i 5 sene şampiyonşuğa oynatan takım yaptı, onun ekmeğinide okan buruk yedi kimse kalkıp laf yapmasın. Ewet herkes hata yapar, başkan transferleri yanlış yaptı özellikle forvet hattı sorunlu bir tanesi iyi değil ama olabilir insandır hata yapabilir ; onun sadece yaptığı bu hatayı kabul etmesi gerekir o kadar; yok başkan istifa , t.d. istifa geçin bu işleri, sizin inadınıza da biliyorum çoğunuzun bir halttan anlamığınıda, şimdi sövün geçin bana
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@