alexa metrics

banner536

Ahmet Ağaoğlu: "Trabzonspor’un bu seneki mücadelesi şampiyonluk mücadelesi"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 15.10.2021, 09:52 15.10.2021, 13:37

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Spor Toto Süper Lig’in 9. Haftasında karşılaşacakları Fenerbahçe maçı öncesinde Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Trabzon Şubesini ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe maçına taraftarların ilgisinin önemli olduğunu vurgulayan Ağaoğlu, “Satışa çıkan biletlere yoğun ilgi gösterilen ve dolu tribünlere oynayacağımız ilk maç olacak. Trabzonspor’un bu seneki mücadelesi şampiyonluk mücadelesi. Bu süreçte en büyük destekçimiz taraftarımız. Taraftarımız olmadan başarı yakalamamız çok zor. Taraftarlarımızın bu maçın biletlerine gösterdikleri ilgi son derece önemli. Sabır kelimesi Samsun’un doğusunda bir anlam ifade etmiyor. Spor mücadelelerine biraz sabırlı olmamız gerekiyor. Geriye düşen bir sporcu son saniyeye kadar mücadeleyi bırakmıyor ve son saniyede müsabakayı çevirmesini ve puan almasını biliyor.” dedi.

Şampiyon olacak güçlerinin olduğunu sözlerine ekleyen Ağaoğlu, “Ligin henüz 9 haftasındayız. Bizi başarıya taşıyacak kadro genişliğimiz var. Lig uzun bir maraton. Henüz 4’te biri tamamlanmadı. Geriye düşebiliriz. Ama maçı çevirecek gücümüz var. Umutsuzluğa kapılmadan 12. Güç olarak taraftarımızın desteği takımımızın arkasında olursa başaramayacağımız ve üstesinden gelemeyeceğimiz engel olmadığını söylemek istiyorum. Puan kaybettiğinizde şampiyonluğu kaybetmezsiniz. İnancınızı ve umutlarınızı kaybettiğinizde kaybedersiniz. Takım iyi mücadele ediyor. Konya’da, Galatasaray maçında ciddi geri dönüş refleksi gösterildi. Bu maçlarda taraftarların umudu ve enerjisi itici güç olacaktır Taraftarlarımızdan ricamız Fenerbahçe maçında 90 dakika ve artılarda olmak üzere enerjilerini takımın üzerinden eksik etmemeleri. Futbolcular buna çok önem veriyorlar. Fenerbahçe maçına takımımız her yönüyle hazır burada en önemli şey taraftarımızın enerjisi ve desteği. Sonuç ne olursa olsun destek sonuna kadar devam ederse bu maçtan alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum. Herkes bu sezona inançla başladı. İnşallah sezon sonunda arzuladığımız istediğimiz başarı ile sezonu tamamlamak istiyoruz” İfadelerini kullandı.

Ahmet Ağaoğlu: "Trabzonspor’un bu seneki mücadelesi şampiyonluk mücadelesi"


Yorumlar (5)
BLUEB 4 ay önce
şampiyonluk mücadelesi verdiğin için mi splbekte sadece ismail var forvete koita var turk statüsünde yunus var
GÜMÜŞHANELİ 4 ay önce
Başkan ilk geldiğin günden beri sizi destekliyorum ancak Köybaşı, Mallı ve Koita transferlerinde başınıza silah mı dayadılar. Yol yakınken bu safralardan kurtulun.
Kadir 4 ay önce
Başakşehir'e peşkeş çekilen şampiyonluğun bedelini kim ödeyecek başkan !!
Trabzonspor benim canım ciğerim ama kendi adıma şampiyonluk için hiçbir inancım kalmadı.
başkan 4 ay önce
şampiyonluk izni aldınmı başkan :))
? 4 ay önce
önce feneri yenelim şampiyonluğu sonra konuşuruz.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@