7m

7m

hyundai

Ahmet Ağaoğlu: Tarihimizin en güzel günlerinden biri

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Şampiyonluk kutlamalarında konuştu.

Trabzonspor 14.05.2022, 18:00 14.05.2022, 18:02
Ahmet Ağaoğlu: Tarihimizin en güzel günlerinden biri

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kupa töreni öncesinde Akyazı’da açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu şöyle konuştu;

Tarihimizde yaşadığımız en güzel günlerden birisi. Şampiyonluk çok farklı bir şey. Bu camia ve bu insanlar herşeyin en güzelini hakkediyorlar. Yıllarca sabırla beklediler. İçlerindeki o coşku ve aidiyet duyusu hiç sönmedi. Buna bütün dünya tanık oluyor. Dünyanın her köşesinden burada spor yazarları var. Bu takımın böylesine coşkulu bir taraftar kitlesi olduğunu kimse farkında değildi. Bu taraftar ve camia her şeyin en iyisini hakkediyor. İnşallah bu başarı sürdürülebilir bir başarı olur. Geçmişteki hatalardan çok ders aldık. Hiçbir zaman kendi hatalarımızın yarattığı olumsuzlukları başkalarının başka kulüplerin üzerinden okumadık. Üstüne koya koya buraya geldik. İnadıyla karakteriyle farklılığıyla şampiyon Trabzonspor.

Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan ise  “Tarifi biraz zor gerçekten çok mutluyuz. Şehrimizin buna ihtiyacı vardı. Başkanımıza kadroya teknik ekibimize teşekkür ediyorum.” Dedi.
 


Yorumlar (3)
Erdem 6 gün önce
Benim sözüm vardı bizi kim şampiyon yaparsa ben sırtımda taşırım diyordum, Ağaoglunu görürsem ricamı kendilerine ileteceğim. YAŞASIN ÇOK BÜYÜK TRABZONSPOR CAMİASİ
Özgür Ustaoglu 6 gün önce
Süper başkan öyle bir sinyal yolladi istanbula tam bir kapak. Ama onlar anlamaz yine
Korsanpilot 6 gün önce
Ya birak ya ücç hafftadir maçmi kazandiniz Allah dan lig bittide kupayi yine kayip etmekten kurtuldunuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@