Ahmet Ağaoğlu: Tarihi başarılarımızı tekrarlayacağız

Trabzonspor kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu, birlik, beraberlik ile gençlerin önünü açacaklarını, Trabzonspor'u tüm hedeflerine ulaştıracaklarını ve tarihi başarılarını tekrarlayacaklarını söyledi.

Ahmet Ağaoğlu: Tarihi başarılarımızı tekrarlayacağız

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bordo-mavili kulübün  aylık dergisinde taraftara seslendi. Ligde de kupada da mücadelelerini sürdürdüklerini belirten Ağaoğlu, "Takımımızda yer alan oyuncularımızın sergiledikleri oyun, yıllardır arzu ettiğimiz, özlemini çektiğimiz Trabzonspor kimliğinin sahaya yansıması anlamında umut veriyor. Dahası, oldukça düşük yaş ortalamasına sahip  olması ve Süper Lig'de görülmemiş bir oranda altyapı futbolcularını bünyesinde bulundurması sebebiyle de gelecek adına hepimizi heyecanlandırıyor. Trabzonsporumuzun bugün kadrosunda yer alan 29 oyuncunun 16'sı altyapımızdan A takıma yükselen gençlerimiz. Yani, takımın yüzde 55'i altyapı oyuncularından kurulu. Bu, Türk futboluna emsal olacak bir yapılanmaya işaret ediyor" dedi.

"TRABZONSPORUMUZU TÜM HEDEFLERİNE ULAŞTIRACAĞIZ"

A takım teknik ekibinin, Trabzonspor altyapısının başarısını gençlere duyduğu güven ile taçlandırdığını vurgulayan ve tarihi başarılarını tekrarlayacaklarını kaydeden Ağaoğlu, "Pek çok futbol insanının 'risk' olarak yorumlayacağı bir karar alarak bu genç oyuncuları oyun içinde  değerlendirerek onlara büyük bir özgüven kazandırdı. Bizler de destekle, sabırla, inançla, birlik ve beraberlikle Trabzon'un bu gençlerin önünü açacak ve Trabzonsporumuzu tüm hedeflerine ulaştıracağız. İnanıyorum ki Akyazı, bu birlik beraberliğin mabedi olacak. Tıpkı sizlere yazdığım o mektuptaki gibi; birileri ceza dese de biz 'ödül' adledeceğiz. Birileri 'yaptırım' diyecek, biz 'mükafat.' Birileri 'VAR' diyecek, biz ısrarla 'yok' diyeceğiz. Çünkü bizim için bordo maviden başka renk, Trabzonspor'dan başka aşk yok! Pusulamız Trabzonspor, rotamız Akyazı olacak. Tarihi başarılarımızı tekrarlayacağız. Biz zaten unutmamıştık Ancak çok yakın bir zamanda tüm Türkiye'ye hatırlatacağız!" ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 4 gün Önce

başkanım stadyumumuzun ismini ne zaman değiştireceğiz...bunu ciddi bir şekilde bekliyoruz....son maçta beşiktaşın attığı golde nasıl sevindiğini gördüğümüz kişinin ismini burada görmek istemiyoruz....

Ts61
Ts61 @? - 4 gün Önce

Onun ismini o güzelim stada vermek büyük bir hata idi ve en kısa zamanda değişmelidir. Antipatik birisinin ismini istemiyoruz... Hadi başkanım bir el at bu hataya...

yasar
yasar @? - 4 gün Önce

elinize dilinize sağlık.

yasar
yasar - 4 gün Önce

hocamız ideal 11 sistemine geri dönsün yeter.

Tonya
Tonya - 4 gün Önce

Yusuf ve Abdülkadir henüz bir başarı yakalanmadan satılırsa başarı nasıl olur başkanım?! Bu yaz satarsanız en iyi iki oyuncudan yoksun seneye hangi başarıyı yakalayacağız?

adnan
adnan - 4 gün Önce

ben bu genc lere guvenimtam bu sehir kendi evladiyla gucludur bazi namussuzlar bunu gormedi ve 35yil hiba oldu artik rota sadece kendi genclerin olmali sonuna kadar

Baymavi
Baymavi - 4 gün Önce

-Şans Girişim Ortaklığı (Demirören-Scientific Games) yüzde 0.2 komisyon önerdi.

-İnteltek-Turkcell ortaklığı yüzde 0.5 komisyon teklifi verdi.

Böylece iddaa ihalesi için en düşük teklifi veren Şans Girişim OGG en az komisyon oranını verdiği için ihalede öne geçti. Şans Girişim, Demirören Grubu ile ABD merkezli talih oyunları şirketi Scientific Games ortaklığında faaliyet gösteriyor.

6161
6161 - 4 gün Önce

Inşallah hep destek tam destek.

Hüseyin
Hüseyin - 4 gün Önce

Yusuf Abdülkadir Hüseyin Uğurcan veya diğer gençler gerçek anlamda iyi futbolcu olduktan sonra kaç paraya oynayacak. Futbolcuların istedikleri paralar Burak Onur Sosa gibi ücret alanları mı emsal alınacak yoksa bizim artık vereceğimiz para en iyi oyuncuya bile 1 milyon Euro’yu geçmeyecek diyebilecekmişiz. Desek de futbolcular kabul edecek mi yoksa biz artık Trabzonspordaki misyonumuzu bitirdik bahanesiyle çekip gidecekler mi. Yani bu değerli gençler gerçekten sadık birer Trabzonsporlu mu?


banner393

banner443

banner441