Ahmet Ağaoğlu: “Sezon bitti ama…”

Başkan Ağaoğlu maç sonu konuştu.

banner432

Haber61 – Haber Servisi – Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Çaykur Rizespor’u 3-2 mağlup ettikleri karşılaşma sonrasında Haber61 TV mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Başkan Ağaoğlu şu ifadeleri kullandı;

“53’de bizim taraftar Rize diye bağırdı ama. İlerleyen maçlarda iki takım arasındaki maçlarda tansiyon daha da düşecektir. Neticede komşu iki ilin takımıyız. Bize gurbette Karadenizliler derler. Bu gerçeği idrak edersek işin doğrusunu yapmış oluruz. Bu şekilde camia olarak birbirimize zarar veriyoruz. Maçın içine gelirsek ne kasti faul var ne başka bir şey. İki takım futbolcularını da kutluyorum. Gerginlikler futbol içerisinde var. 

Soyunma odasına inmedim. Buradan direk tesislere gideceğim.

3. bitirmemiz 6 milyon TL’nin içeriye girişi olacaktı aynı zamanda UEFA’da direk gruplara gidiş anlamına geliyordu ama sıkıntı yok. Eleme oynar öyle gideriz. İyisiyle kötüsüyle sezonu tamamladık. Taraftara camiaya teşekkür ediyorum. Sabır gösterdiler. Futbolcuların gösterdikleri gayreti çaba her türlü takdirin üzerinde. Ünal Karaman’a yardımcı hocalara kulüp çalışanlara herkese özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Sezon bitti ama sıkıntılar devam ediyor. Allah hepsinden razı olsun. Gençleri ile Trabzonlu yabancıları ile taraftarın gözüne hoş gelen bir takımımız var. İnşallah seneye bunu devam ettireceğiz.

Bugün Olcay ve Luis İbanez’le vedalaştık. Duygusal bir veda oldu. Olcay alacağının yarısını neredeyse bıraktı. İnşallah bundan sonra layık oldukları takımda layık oldukları yerlerde olurlar. Biz Rodallega’dan haber bekliyoruz. Kendisine verebileceğimiz en yüksek teklifi yaptık. İnşallah Rodallega bu teklifi kabul eder. Biz takımı bozmak niyetinde değiliz. Takviyelerle yolumuza devam edeceğiz.

O gitsin mi bu kalsın, yok öyle şeyler. Bunlar takıma zarar veren şeyler. Yusuf, Abdülkadir, Uğurcan büyük kulüpler tarafından izlenen oyuncular. Biz bize geldiklerinde haberdar oluyoruz. Bu maçı da izlemiş olabilirler. Ama yapılmış bir teklif yok. Ekonomiyi biraz düzeltebilirsek oyuncularımızla devam edeceğiz. Hocamızla ilgili 2 sene daha devam edeceğiz. Bunu yapmasınlar. Gerçekten çok ciddi sıkıntılarımız var. Trabzon’a indiğim anda ödemeyi yapamamıştık. Geldim kulüpten içeri girer girmez ilk işim o oldu. Şuanda oyuncularımızın içerde sanıyorum 3 aylık alacakları kaldı. O kadar büyük özveri ve iyi niyet var ki. Gidecek kalacak uğraşmasınlar. Yönetim olarak kimseyi gönderme niyetinde değiliz. Ekonominin çok ağır bastığı bir yerde farklı şeyler içerisine de girebiliriz ama yok, yok, yok.

Stat sponsorluğu ile ilgili bir şey yok. Forma sponsorumuz son maçı bugün oynadı. İki ayrı grupla görüşüyoruz. Birkaç haftaya netleştiririz.

5-6 futbolcu olabiliriz. Genç oyuncular var. Kiralık oyuncular var. Param yok. Alamıyoruz. Ya bonservis ücretsiz, yada kiralık. Toplam transferde 1-2 Milyon Euro bütçe ayırdık. Takıma direk katkı yapacak oyuncular, genç oyuncuları kadromuza katacağız.” 
 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 00:22

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer
zafer - 4 ay Önce

"BIZDE SANA TESERKÜR EDERIZ KARIZMATIK ADAM. SENINLE INSALLAH SAMPIYONLUK VE SAMPIYONLUKLAR GÖRECEGIZ"

Ali
Ali - 4 ay Önce

Bu zamana kadar dar boğaz görmemiş yemiş içmiş bütün başkanlara selam olsun iyi varsınız.

Dumanoğlu
Dumanoğlu @Ali - 4 ay Önce

Başkan sivas ta hakan arslan sözleşmesi bitiyormuş, yeni okay ımız olabilir... genç transfer düşüncenizi de sonuna kadar destekliyorum... takımın kolej havası iyi niyetli abileriyle desteklenmiş durumda bu hava dağılmasın...

Firat
Firat - 4 ay Önce

1-2 milyon transfer bütçesi. Vay be. Bu paralara da oluyormuş demek bu işler. Helal sana başkan.

Ahmet Bayram
Ahmet Bayram - 4 ay Önce

Burak t. Adam kime çanak tutuyor. Bırakın bu anlamsız polemikleri. Trabzonspor için varıyla yoğuyla mücadele içinde başkanımız. Sizin derdiniz şu mu Trabzon'da ve Trabzonspor'da kimse hükümetten birinin adını kullanmasın? Bu devlet hepimizin ve bu hükümet de eğrisyle doğrusuyla hepimizin.

burak t.
burak t. @Ahmet Bayram - 4 ay Önce

Başkan kimseye çanak tutmuyor.Cümlemi doğru okumadınız zannederim.Kaldı ki verdiği mücadeleyi takdir ediyorum ve destekliyorum.Bir kongre üyesi olarak bunları düşünerek oy kullanacağım.Ama sadece sportif ve mali başarıdan ibaret değildir Trabzonspor.Dik durmak,haksızlığa boyun eğmemek gibi misyonları var Trabzonsporun.Tarihe bakarsanız daha iyi görürsünüz.Derdim siyaset değil aksine Trabzon'un siyasete alet edilmesi.

burak.t
burak.t - 4 ay Önce

İyisin hoşsun da başkan kupamızı çalanlara çanak tutana şükranlarımı sunuyorum demeyecektin.
İHO'ya benzeme.Puan kaybedersin.

Maestro
Maestro - 4 ay Önce

Safa Kara'yı takıma monte edin çok yetenekli

Serko61
Serko61 - 4 ay Önce

Iflas etmiş kulüp toparlanması çok zor başkan herşeye hazırlıklı olun mesajı veriyor .Bu takım böyle talan edilirken ali sürmen ve ekibi nerdeydi acaba ...

TS
TS - 4 ay Önce

Başkan başarılı çalışmaların var ts un ekonomik yönden düzelmesi için şampiyonluk ve ş.ligi oynaması şart bu sezon şampiyonluk için tecrübeli 2 stoper 1 santrofor transferi şampiyonluğa taşır.