alexa metrics

banner536

Ahmet Ağaoğlu: Şampiyonluğun en güçlü adayıyız

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu şampiyonlukla alakalı açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 29.09.2021, 11:39
Ahmet Ağaoğlu: Şampiyonluğun en güçlü adayıyız

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, uzun ve meşakkatli bir sezona güçlü bir başlangıç yaptıklarını belirterek, "Umuyor ve diliyorum ki; dünyanın dört bir yanında büyük bir sabır, heyecan ve tutkuyla Trabzonspor’un başarısını bekleyen siz değerli taraftarlarımız bu uzun lig maratonun sonunda hak ettiği mutluluğu yaşayacaktır" dedi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor Dergisi'nde yer alan yazısında, uzun ve meşakkatli bir sezona güçlü bir başlangıç yaptıklarını belirterek, "Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve futbolcu kadromuz, taraftarlarımızın mutluluğunu ne kadar çok istediklerini henüz daha sezonun başında olmamıza rağmen çok net bir biçimde gösterdiler. Futbolcularımızın saha içindeki azim, istek ve hırsı saha dışındaki bizleri de çok mutlu ediyor. Gayretimizi ve heyecanımızı bir kat daha perçinliyor. Umuyor ve diliyorum ki; dünyanın dört bir yanında büyük bir sabır, heyecan ve tutkuyla Trabzonspor’un başarısını bekleyen siz değerli taraftarlarımız bu uzun lig maratonun sonunda hak ettiği mutluluğu yaşayacaktır" dedi.

"Şampiyonluğun en güçlü adayıyız"
Yaklaşık 3.5 yıldır görevde bulunduklarını belirten Ağaoğlu, "Yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte sürdürdüğümüz ekonomik ve sportif planlama, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve ekibinin samimi çalışmaları ile birleşince saha içinde ve saha dışında çok güçlü bir Trabzonspor ortaya çıkardı. Sezon başlamadan önce tamamladığımız transferlerimiz, bütçemiz dahilinde kadromuza kattığımız pek çok yerli ve yabancı futbolcumuz ile birlikte Trabzonsporumuz bugün şampiyonluğun en güçlü adayı haline geldi. Ancak unutmamamız gerekir ki; takımımız sadece aramıza yeni katılan futbolcularımızla değil, mevcut kadromuzda bulunan yerli ve yabancı oyunlarımızın yanı sıra Trabzonsporumuzun tarihini, kimliğini ve misyonunu ruhunda taşıyan oyuncularımızın da katkılarıyla başarıya yürüyecektir. Bu nedenle, her şart ve koşulda büyük bir samimiyetle bizlerden desteğini esirgemeyen taraftarlarımızın, Trabzonsporumuzun göz bebeği futbolcularımıza da gereken desteği göstermesi en büyük temennimizdir " ifadelerini kullandı.
"Bizlerin en büyük gücü, birbirine kenetlenmiş, güvenmiş ve inanmış taraftarlarımızdır" diyen Ağaoğlu sözlerini şöyle tamamladı:
"Hep birlikte hedefine yürüyen, hep birlikte başarıyı hedefleyen Trabzonspor camiasının kazanamayacağı hiçbir zafer, üstesinden gelemeyeceği hiçbir zorluk yoktur. Şimdi her zamankinden daha çok bir ve beraber olma zamanı. Hep birlikte YanYana olma zamanı."


Yorumlar (12)
Erdem 4 ay önce
Şampiyonluk gelecektir fakat futbolcularımız inanırsa. Acaba şampiyonluk hayali kuran futbolcularımız var mı ? Konya ve Cinconlar elimizden kaçtı Alanya maçının mazereti yok fakat Konya ve Cinconları yenseydik zaten Alanya maçı beraberliği gayet makul gözükecekti. Tek önemli bir konu var kapanan takımları açmak. Bu sene şampiyonuz inşAllah Avcı Hocam hayde galibiyet serimiz başlasın kasketler çıkma zamanı nerdesiniz kasketliler hayde ayağa kalkın önüze bakın biz arkanızdayız. Berberspor üzülme gidişat kötü diye, bizde 38 senedir şampiyonluk göremiyoruz diye takıma ve Başkana çatmıyoruz. Suçlu aramayın bu takımda yedeğin yedeği var kötü oynayan yedek kalır. Bu sene bu takım bu Hoca ve bu oyuncular ile şampiyon olacak inşAllah.
Trabzonlu 4 ay önce
Ahmet Ağaoğlu çok başarılı bir başkan inşAllah yeniden seçilir ve Abdullah Avcı ile devam eder.
berberspor 4 ay önce
komik adam mı olcan sen? cem yılmaza rakip mi olcan sen? adaysınız evet de şampuan adayısınız. bol bol şampuanlayın saçları. sonra da klasik traşı yaparsınız.
ozgur ata 4 ay önce
istanbul'un bizanssporlularini korku bürümüş, daha cook korkacaksınız
la de gedin 4 ay önce
öncelikle hayatım boyunca ampule oy vermedim. ikinci olarak başakşehire verilen şampiyonluk masalını yutmadım. o sene sadece çalınmadı organize olarak satıldı. bu kara lekesi olan adamı inandırıcı bulmuyorum. borç eritiyordu falan ama geçen borca baktım aynı borç duruyor. bu sene iki defa liderliği veren bir takım gördük. nerede malatyaya karşı istekli oynayan takım? yer yarıldı içine mi girdi? diğerleri bir de avrupa maçı oynuyor bizimkilerin tek ligi süper lig onda da sanırsın her gün maç yapar gibi oynuyorlar. ya sakatlanırlar ya da verimsiz oynarlar. skor takımı bu takım. verilen görevi yapıyor ve bu sezon sonu rolü şampiyonluğu kızıştırmaktan fazla değil. yine dizini kırıp oturup tepsi ile şampiyonluğu istanbula verecek. idda ligi sıradan takımıspor. bunları deyince istanbul medyacı oluyoruz. nato kafa nato mermer o sebeple şampiyon değil şampuan olursunuz. zerre güvenim yok. ayrıca ts artık ampulspor olma yolunda.
Mantıksız 4 ay önce
Ağaoğlu’nu severiz, sevmeyiz, Fakat mevkisi itibarı ile, herkes Ona saygı duymak zorunda !! Sen o bayat esprilerini git Millet Bahçesinde yap, burda işin yok !! Bu arada, Sayın AĞOĞLU yeniden aday ve Yönetime kalite isimler alacak !!
Mr 4 ay önce
Sanki sen daha komiklik adayısın.
ts 4 ay önce
istanbul yalakasının bu sayfada ne işi var ?????
ali 4 ay önce
bu kafa ve futbolla zor
Akin guntepe 4 ay önce
Ya başkan bu İsmail koybasini cokmu aradadin paf takımdan bile bı oyuncu alsaydın bu İsmail sen daha iyi olurdu biz Trabzonspor taraftarı buna fazla sabır gostermeyiz
Ahmet 4 ay önce
dedeler liginde olur
Trabzonli 4 ay önce
Önceki sezonlarda rakiplere saygısızlık olur diye şampiyonluktan bahsetmiyordunuz. Ne değişti?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@