Ahmet Ağaoğlu: Planlarımız hazır

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, A,B,C planlarının hazır olduğunu belirtti.

Trabzonspor 21.03.2020, 08:10
Ahmet Ağaoğlu: Planlarımız hazır

Başkan Ahmet Ağaoğlu, koronavirüs tedbirleri kapsamında liglerin ertelenmesinin ardından planlarının hazır olduğunu söyledi.

Ağaoğlu, "Biz devletimizin aldığı her türlü karara saygılıyız ve karara destek de olacağız. Alınan karar doğrultusunda biz de gerekenleri yapacağız. Trabzonspor olarak süreci sağlıklı yönetme adına A, B ve C planlarımız hazır. Ülke olarak bu süreci hassas ve duyarlı davranarak en iyi şekilde geçmeliyiz" diye konuştu.

SALI GÜNÜNE KADAR İZİN
Süper Lig'e koronavirüs nedeni ile ara verilmesinin ardında Trabzonspor'dan da ilk hamle geldi. Buna göre oyunculara salı gününe kadar izin verildi. Bordo-mavililer, salı günü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde toplanarak çalışmalarına kaldığı yerden devam edecek.

.

Yorumlar (8)
Kemal SAKA 11 ay önce
Yaşa başkan, sen bi tanesin. 40bin kere maşAllah sana. Sende biraz dinlen, kendine iyi bak. Bu şehre ve ülkeye çok lazımsın.
zübük 11 ay önce
başkanım ndiaye'nin gelecek sezon da takımda kalması lazım. o işi bir halledelim lütfen :)
Mustafa 11 ay önce
Başkanım seni çok seviyorum Allah seni başımızdan eksik etmesin
Trabzonspor 11 ay önce
Saygılar başkanım inşAllah planlarının içerisinde gelecek sezon iyi bir yerli Hoca ile anlaşarak girmek vardır Kızma ama Hüseyin Hoca ile bu iş yürümez diye düşünüyorum
Ahmet Şentürk 11 ay önce
Mert adam başkan dediğin böyle olur
Tscan 11 ay önce
Ne çalışması gidip yayın dinlenin
laz 11 ay önce
futbolcuların ödemeleri nasıl olucak.çok kaotik bir durum.gelde çık işin içinden
Yasar. Memis 11 ay önce
Sayın başkan ne olur bu sene şampiyonluğunu. Çaldırma. Çalmak isteyenlere fırsat verme sonra demiyelimki gelecek sezon şampiyon oluruz vAllahi bıktık artık.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@