Ahmet Ağaoğlu: Olmayan gündem yaratıyorlar

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu "İmza töreninden verilen kesik görüntüler algı çalışmasıdır

Trabzonspor 25.07.2021, 14:29
Ahmet Ağaoğlu: Olmayan gündem yaratıyorlar

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yeni transferleri İsmail Köybaşı’nın imza töreninin ardından sosyal medyada yayınlanan görüntülere tepki gösterdi. Ağaoğlu, “Görüntüler kesilerek devamı verilmemiş ve bu şekilde olmayan bir gündem yaratılmaya çalışılmıştır” dedi.

Trabzonspor, dün gerçekleştirilen törende İsmail Köybaşı ile sözleşme imzaladı. Anlaşma sonrası sosyal medyada yayınlanan imza töreni görüntüleriyle ilgili kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu.


“TAKIM İYİ GİTTİĞİ İÇİN SOSYAL MEDYADA YAPILAN ALGI ÇALIŞMASIDIR”

Bordo-mavili takımın her anlamda iyi gittiğini vurgulayan Ağaoğlu, “İsmail Köybaşı için yaptığımız imza törenindeki söylemler kesilerek devamı verilmemiş ve bu şekilde olmayan bir gündem yaratılmaya çalışılmıştır. Trabzonspor şu an her anlamda iyi gittiği için takımı aşağıya çekmek amaçlı yapılan bir trol çalışması. İmza törenindeki görüntülerin devamı verilmemiş ve bu şekilde olmayan bir gündem yaratılmaya çalışılmıştır. İsmail Köybaşı, milli takım forması giymiş her yerli oyuncu gibi değerli bir oyuncudur. Her transferimizde taraftarı da teşvik etme açısından forma sattığımız oyuncularımız var. İsmail Köybaşı da yerli bir oyuncu olduğu için ona 1500 forma almasını önerdik ancak o Trabzonspor’un 54’üncü yıl dönümü olduğu için 1967 forma alacağını söyledi. Tamamen forma konusu üzerinden yapılan konuşmanın devamı kesilerek yerli-yabancı kuralına getirilmiştir ve konunun bununla hiçbir ilgisi yoktur” şeklinde konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (18)
Zekeriya. 2 ay önce
Başkanım iyi niyetinizden hiç kuşkum yok, lakin dünyanın en iyi oyuncuları bizde olsa şampiyonluk vermezler,, şampiyonluk siyasetin tepesinden geçiyor.başakşehir nasıl şampiyon oldu bunu sende biliyorsun.,saygılar.
Muhalefet 2 ay önce
Trabzonspor düşmanı zat sarayda kaldığı müddetçe Fenerbahçenin Buca maçı öncesi bir aksilik olmasın sözlerini daha çok duyacağız.
Möspor 2 ay önce
O topa girme. Geçen sene sadece çalınmadı. İçerden satış da yapıldı. O sebeple bu çöp ligi ciddiye almıyorum.
Çepni Türk 2 ay önce
Biz de gereğini yaparız hemşerim
61 2 ay önce
Başkan ağzı olan konuşur hiçbir zaman durmazlar şimdi gündem ts şampiyonluğun net favorisi rakipler tff mhk şimdiden klasik 6 7 hakem le kaçıncı hafta ts a dur deme işlerini tezgahını kurma peşindeler kahin olmaya gerek yok geçen sezonlarda tezgahı kuran bu şahsiyetler, şimdi başkan maçlardan sonra veya bu gibi imza vs işlerinde detaylı teknik ifadeler kullanmasan daha yerin de olur taraftarlık başkanlıkdan ağır geldiği zamanlar yanlış yerlere çekip mikserlik peşinde olan kişiler var misal maç kazanılsa iyi oynuyoruz daha iyi olacak şampiyonluk hedefimiz gibi puan kaybında telafi edilir teknik kadro futbolcular bunu başaracak güçte şampiyonluk ts gelecek fakat maç sonu onu aldı takım baskı yedi yok niye şut çekmedi vs vs işleri medya önünde olmaz bire-bir anlatırsın td e çünkü böyle söylemler olumsuz oluyor , en son ünal gitti vs vs...Başkan bu kadar emek harcıyorsun fakat şampiyonluk ülkede ANKARA dan geçiyor... lobisi güçlü olan kimse o şampiyon oluyor yapıyorlar,ANKARA lobisini çözersen zaten takım td lig de şampiyon olacak güçte masa da güçlü olması şart, avrupa rezili futbolu rezaletşikecigs, şikecifb yi tff mhk ts a rakip olarak ilk 3 de zoraki tutacaktır.
Erdem 2 ay önce
Ahmet Başkan güzel işler yaptı. Hataları var mı tabi ki vardır. Bu sezon bütçe fazla aşıldı şampiyonluk yada Türkiye Kupası gelirse güzel olur fakat hiç kupa kaldıramazsak sorun olur. Trabzonspor alt yapıdan gücünü almalıdır. Altınordu gibi kulüpler Türk futboluna gerçek hizmet eden kulüplerdir. Bizim çok daha kaliteli oyuncuları önce keşfedip sonra da parlatmamız temennisi ile.
Ahmet Can 2 ay önce
Buna verilen yıllık 1 milyon TL imza parasıni çıkarmak için
yılda ortalama 3.500 forma satılması lazım. Bu kalitede bu yaşta adama 3 yılda 3 milyon imza parası vermek için ya saf olmak yada al gülüm ver gülüm yapmak lazım
Ahmet Can 2 ay önce
Başkan İspanya'da vergiler içinde 250 bin Euro almış futbol hayatı neredeyse bitmiş bir adama 100 bin Euro imza parası ver 500 bin Euro da maaş ver diye fedarasyon mu dedi. Hasan Ali yi alsaydiniz daha iyiydi. Kamili sol bek oynatsan yine iyiydi. Faruk can a neden guvenmediniz 21 yaşında ya oynar yada yetersiz se zaten yol verilir. Bu transferde başka şeyler dönmüş belli.
halil bilgin 2 ay önce
"Türkiye Futbol Federasyonunun koymuş olduğu Türk Oyuncu kuralının avantajını yaşıyorsun" cümlesinin forma satışıyla ne alakası var? düpe düz "TFF bu kararı vermeseydi seni transfer etmezdik, sen de bunun avantajını yaşıyorsun" demek...
Galanimadan Osman 2 ay önce
Aynen öyle dedi...
Giresunlu 2 ay önce
Aynen katılıyorum sonradan lafı çevirmeye calisti olmadi dilin kemiği yok oyuncuyu kusturmesinler solbek kritik bir mevki
Ali 2 ay önce
Başkanım devamını da dinlesek bişey değişmiyor. TFF nin aldığı yerli kararı demek ne demek. Sonradan kıvırdın işte. Sen haklısın o ayrı ama bu suç futbolcunun değil.
alpnuhoglu 2 ay önce
Konuşmasını bilmez. Azıcık susmayı denesen.
Sürmene 2 ay önce
Kıymetli Başkanım OLMADI OLMADI OLMADI. Kullandığınız üslup ne size ne de BAŞKANLIK makamına yakıştı. İsmail inşallah, umulmadık olumlu performansı ile hepimizi mahcup eder
yorumcu 2 ay önce
TFF'nin koydugu kuralin avantajini sadece Fenerbahce yasayacak.Kadrosundaki yerlilerden bir takim daha cikar.Zaten konuya en sessiz kalan da fenerbahce yonetimi olmustur.Kim bilir bu kural alinmadan once belki yine bir ofiste gizli bir gorusme bile olmustur.
Poyraz 61 2 ay önce
Başkanı eleştirenler hep doğru söylüyor. Çünkü bu zihniyet bindiği dalı kesmeye meraklı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@