Ahmet Ağaoğlu: "Ne olduğumuzu, kim olduğumuzu çok iyi biliyoruz"

Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 20.06.2020, 08:48 20.06.2020, 09:26
Ahmet Ağaoğlu: "Ne olduğumuzu, kim olduğumuzu çok iyi biliyoruz"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, açıklamalarda bulundu. 

Ahmet Ağaoğlu, son dönemlerde yaşanan değişimin bir meyvesi olarak şu andaki konumlarına ulaştığını söyledi.

Başkan Ahmet Ağaoğlu, şöyle konuştu:

"Trabzonspor'un başarısız olduğu dönemlere yakından bakarsanız, kendi gerçekliğinden uzaklaşmış bir Trabzonspor bulursunuz. İşte bu nedenle ben son yıllarda yaşanan olumlu değişimi 'kendini bulmak' olarak tanımlıyorum. Şu anda takımımızda bulunan teknik heyet kadromuz ve futbolcularımız çok güçlü bir inancın emekçisi. Bulunduğumuz konumdaki en büyük alkışı onlar hak ediyor ve bir yıldız verilecekse yıldızı onlar hak ediyor."

Başkan Ağaoğlu, sezonu 2+1 kupa ile taçlandıracak potansiyele ve hepsinden önemlisi inanca sahip olduklarını da vurguladı. 

Ağaoğlu, "Özlü bir sözde, 'Sonunda hayal kırıklığı yaşayacağın bir hayalin peşinden gitme' denmişti. Biz başkasının kümesinde ömür tüketenlerden değiliz. Ne olduğumuzu, kim olduğumuzu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle hayal etmeye ve o hayal uğruna ter dökmeye devam ediyoruz. Şimdi o hayallerimize ulaşmaya birer birer yaklaşırken inancımız, coşkumuz ve heyecanımız da artıyor" dedi. 

Ağaoğlu, Nwakaeme'nin yaşadığı sakatlığa çok üzüldüklerini ancak kısa zaman içerisinde toparlanarak aralarına katılacağından da emin olduğunu sözlerine ekledi. (Fotomaç)Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
zafer 1 yıl önce
"BASKANIM SANA TEK SORUM VAR: " "BÜYÜK BASKAN AHMET AGAOGLU" SEN SUANA KADAR NEREDEYDIN? ZAMANINDA GELSEYDIN NE BORCUMUZ VARDI KUPALARADA AMBARGO KOYMUSTUK" BASKANIM PAZARTESI GÜNKÜ MACTA GÖZÜN HAKEMIN ÜZERINDE OLSUN BUNLAR "HER TÜRLÜ ENTRIKA YAPARLAR" SAMPIYON OLMAYALIM DIYE"
zafer 1 yıl önce
"BÜYÜK BASKAN" MESAJIN YERINE ULASMISTIR. ANLAYANA... O KÜMESIN ICINDE KIMIN OLDUKLARI BELLI ADAMSIN"
FUAT 1 yıl önce
Başkan, ibb nin maçlarına dikkat şimdi yılların dümencisi alicengizcisi fb bu sezon bitti,şimdi ibb çıktı ankara maçında ibb yi resmen hakem kurtardı bu ibb gücü nereden alıyor.neden başakşehiri resmen hakemler kolluyor.
Pinar 1 yıl önce
Bu İBB gücü nereden alıyor diye soran arkadaşım sana cevabım : İBB meclis çoğunluğu kimdeyse ondan, eski İstanbulspor başkanı kimse ondan, eski AKP İBB meclis başkanı kimse ondan , Başakşehir baskani kimse ondan alıyor. Bunları topla sonuca ulasacaksin.
Ali ak 1 yıl önce
Ahmet başkanım her maçtan önce hakemlerden adalet isteyelim.. Başkanımız daha öncede geliyordu.. Trabzon içindeki bazı hainler engel oldular..
ts 1 yıl önce
Başkan,başakşehir in başkanı gs lı anlara maçında bariz hakem başakşehiri kolladı puanları hakemle aldılar... kupa da ts un olacaktır , bu kupaları alacak güç yetenek inanç ts da mevcut, tüm haksızlıklar ile gerek rakiplerin yaptığı şike vb den sonra gelecek olan 3 kupa önemli ts un asil şanlı müzesinde yerini alacaktır inşAllah.
Ahmet61 1 yıl önce
Sayın başkanım dün akşamki ankaragucu maçında gördük ki AKP ligimizde el atmış durumunda. Bizler 2010 2011 sezonundan sonra temizlenir demiştik ama malesef dahada serbest bir hale geldi şike yapmak. 07 biz dürüst oldukça bize şampiyonluk haramdır.
Bordo 1 yıl önce
Ağaoğlu,başakşehir tezgahı fena kurmuş ankara maçında resmen 3 puanı hakem hine etti, bu hakemler neden başakşehiri kolluyor ,herhalde başakşehir yönetiminin yaptırım yıldırma dizayn gücü var ama başkan ts un büyük taraftarı var sen bunlara meydanı bırakma taraftar herzaman yanında.
KALYONCU 1 yıl önce
Ünal Karaman'ı daha erken gönderebilseydin şimdi açık ara Şampiyonduk, adam bu kadroyla bile maç kaybediyordu çok yazık oldu kaçan puanlara
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@