7m


7m

hyundai

Ahmet Ağaoğlu'ndan bayram mesajı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Trabzonspor 30.07.2020, 11:30
Ahmet Ağaoğlu'ndan bayram mesajı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kurban Bayramı vesilesiyle mesaj yayınladı. 

Ağaoğlu mesajında şu ifadelkere yer verdi:

Değerli Trabzonsporlular,

Geçtiğimiz Kurban Bayramı’nı hatırlıyorum... Futbolcularımız, teknik heyetimiz, camiamızın ileri gelenleri ve kulüp çalışanlarımız ile birlikte 13 Ağustos günü tesislerimizde bir araya gelerek bayramlaşmış, birlik ve beraberlik duygusunu tüm yoğunluğuyla hissettiğimiz bir gün yaşamıştık. Bugün kalabalık bir tören yapma imkanından mahrumuz. İçinden geçtiğimiz türbülans, bizleri şimdilerde sıcak kucaklaşmalardan yoksun bırakıyor olsa da bayram mutluluğunu yaşamaktan uzak kalmamalıyız.

Trabzonspor camiası olarak bu bayramı, belki herkesten daha mutlu, herkesten daha coşkulu kutlayacağız. Çünkü futbol A takımımız, uzun yıllardır süregelen kupa özlemimize son verdi ve Ziraat Türkiye Kupası’nı kazandı. Bu sene Süper Lig’de vuslata erememiş olsak da kupasız geçen on yılın ardından kazandığımız bu kupa son derece anlamlıdır.

Ben bu özel bayram günlerini her türlü özlemin son erdiği bir vuslat zamanı kabul ediyorum. Bu Kurban Bayramı hepimiz için sadece kupa hasretinin son bulduğu değil, dargınların barıştığı, sevenlerin kavuştuğu ve her türlü özlemin son bulduğu bir bayram olsun.

Sevgi, saygı, dayanışma ve anlayışın pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı bir bayram geçirmek dileğiyle, tüm vatandaşlarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.


Yorumlar (4)
ts61 2 yıl önce
Adam gibi adam Var ol Trabzonpor Var ol Trabzonsporun asil taraftarları
Alp 2 yıl önce
Takımdaki tüm futbolcular kalsın.Novak tan daha iyisini alamayacaksan da satma başkannnn....Takımı bozmayalım Başkan ..Hayırlı bayramlar dilerim...
İbrahim köseoğlu 2 yıl önce
Sayın başkan. Sizinde bayramınızı kutluyorum. Avcı ile anlaşıp bayramınızı zehir etmezsiniz inşAllah.
Es61 2 yıl önce
Yapabileceğinizin en iyisi idi,lig ikinciliği ve kupayı almak..Ama yapabileceğin en büyük kötülükte taraftarı bu takımdan soğutmak idi o da oldu sayende..A.Avcı yıda alırsan kına yakarsın..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@