7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Ahmet Ağaoğlu: "İnşallah o sezon bu sezon olur"

Başkan Ağaoğlu fikstür çekimi sonrası açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 04.07.2022, 20:07 04.07.2022, 20:13
Ahmet Ağaoğlu: "İnşallah o sezon bu sezon olur"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Fisktür çekimi sonrası yaptığı açıklamada kalite ve marka değeri olarak son yıllarda biraz irtifa kaybettik. Bunu geri kazanmaya ihtiyacımız var” dedi.

Başkan Ağaoğlu şunları söyledi;

“Hayırlı uğurlu olmasını temenni diyorum. Fair-play ve mücadele gücünün yüksek olduğu Türk futbolunun marka değerine değer katacak bir lig izleriz inşallah. Bütün futbolcuların performanslarının en süt düzeyde olacağı bir sezon diliyorum. Buna ihtiyacımız var. Futbol kalitesi olarak da marka değeri olarak da son yıllarda biraz irtifa kaybettik. Bunu geri kazanmaya ihtiyacımız var. İnşallah o sezon bu sezon olur yani o sene bu sene olur.”

Haber61 - Spor Servisi - 
 


Yorumlar (3)
Erdem 1 ay önce
Kouassi benim beklentim olan bir futbolcu. Yabancı sınırı yüzünden vazgeçmek zorunda olmamız gerekebilir, işte bu beni fazlasıyla rahatsız ediyor. Onun dışında alınan adamlardan şuan için kötü yada pahalı diyebileceğim herhangi bir futbolcu yok. Tek bir hata var 1 tane sağ stoper şuan bitmeli idi. Alınan genç futbolculara gelecek olursak o konuda çok kızgınım. Ben alınırken bu futbolcuların forma giymeyeceğini adım gibi biliyordum, kendimce bir şeyler yazdım. Bazı şeyleri şu taraftar halimle ben bile bilebiliyorsam kulübü yönetenler çok daha fazlasını yapabilmeli. Tüm takıma başarılar dilerim. İnşAllah seneye de şampiyon yine biziz ama Şampiyonlar Liginde de gruptan çıkmak kaydı ile. Bu arada O SÜPER KUPA Trabzona gelecek, ona göre....
Koman 1 ay önce
BU SENE DE O SENE
malesef 1 ay önce
ts nin 18 deplasmanı var ama istanbul takımlarının 10 deplasmanı var. bunu düşünerek hayal kurmak gerek. bu sene şampiyonluk hayal. hele geçen sezon son haftalardaki futbol ile ilk 5 bile zor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@