Ahmet Ağaoğlu: "İlginç bir taahhüt"

Ahmet Ağaoğlu Muharrem Usta'nın taahhüdü ile ilgili konuştu.

Trabzonspor 10.04.2018, 22:50 10.04.2018, 23:53
Ahmet Ağaoğlu: "İlginç bir taahhüt"

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Muharrem Usta'nın kulüne verdiği taahhüt ile ilgili konuştu.


Ağaoğlu, "İlginç bir taahhüt. Biraz daha detaylı olarak anlatmalarını rica ettim. Hayrettin Hacısalihoğlu ve genel saymanımıza anlattılar. İlk yönetim kurulu toplantısında gündeme gelecek ve tartışacağız. Maliyeti yüksek futbolcuları ben satayım. 15 Milyon Euro’yu geçerse benim alacağımdan düşersiniz gibi oluyor." dedi.

AHMET AĞAOĞLU'NUN AÇIKLAMALARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 
Yorumlar (10)
serko61 3 yıl önce
Bu usta varya tehlikeli adammis.
Fathe 3 yıl önce
Ahh be muharrem usta sana inananların vay haline. Sana inanmak ineğe tapmak gibi bişeydi zaten. Durumu özetleyeyim anlamayanlar için. Taraftar düşünün bir forma almış takımı şampiyon olamayınca diyor ki alın bu formayı geri verin paramı. Aha bu kadar basit muharrem ustayı anlatmak. Halkımız var ise haram olsun sana usta. Agaoglunun taraftar olarak sonuna kadar arkasındayım,zaten şampiyon olamıyoruz bari öze dönelim borçlar kapansın, bu takım öze dönüncede 5.6. Olur dert yapmayın.
Necip Uzunalioglu 3 yıl önce
Tribünde meğer giden 61 milyon için sağlıyormuş Ustamiz. Üstüne bir bardak su için.
Hak yiyenden SLLAH sorsun.
Hüso 3 yıl önce
Hayırdır USTA ts borsa mı veya siz reklamcımısınız ha sizin reklamınızd pardon ts kaç ş borçlandırdıysan onu teslim et senden avanta isteyen yok artı yayladaki inek yeyen ayanda kara lastik giyen ts çoçuğun hakı haram kan olur unutma
Ts 3 yıl önce
Sadece ustami Hacıosmanoğlu neolacak sefaya verdiğimiz para bı bakın bakım kimler alındı waris ler Yunan oyuncular
LA-ZO 3 yıl önce
BEN SIZE SÖYLEYIM TAAHHÜTÜ, MUHARREM KULÜBÜ BATIRDI VE SIZIDE PESINDEN SÜRÜKLEMEYE NIYETLENMIS... TAAHHÜT BU.
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Muharrem Usta'nın kopuk olduğunu taa başkan seçildiğinde anlamıştım
İsmail AKSOY 3 yıl önce
Bu taahhütten anladığım şu ki Muharrem Efendi'de eski bir çok Trabzonspor'un sırtından "Adam" (!) olanlar gibi temlik koymuş. Halbuki O'nun zenginliği itibarı ile (Biraz da TS sayesinde üste koydu) bu tenezzülü yapmayacağını düşünmüştüm. Bu kadar borç bir de temlik, yuuuuuhhh dmekten başka bir şey gelmiyor aklıma.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@