alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Ahmet Ağaoğlu: Gelecek adına heyecanlanıyoruz

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu gelecek adına heyecanlandıklarını belirtip taraftardan sabır ve destek istedi.

Trabzonspor 04.11.2021, 11:20
Ahmet Ağaoğlu: Gelecek adına heyecanlanıyoruz

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu kulüp dergisine yazdığı yazıda taraftarlardan destek istedşi.

Gelecek adına heyecanlandıklarını belirten Ağaoğlu “Henüz Süper Lig’in 4’te 1’lik kısmını geride bıraktığımız şu günlerde, camiamızın heyecanını ve enerjisini yakından hissediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Ağaoğlu yazısında şu ifadeleri kullandı:

Türk – İslam dünyasının en büyük düşünürlerinden biri olan Mevlana Celaleddin-i Rumi bir vecizesinde sabır kavramını anlatırken “Çıkacağım makama sabrı merdiven yaparım!” der. Tarihimiz, yaşadığımız coğrafya, tecrübelerimiz ve kadim Anadolu bilgeliği de bize sabırla hareket etmeyi öğütlemiştir. Sabırlı olma noktasında zaman zaman zorlansakta hedeflediğimiz başarının anahtarının sabretmek olduğunu unutmamalıyız.

Henüz Süper Lig’in 4’te 1’lik kısmını geride bıraktığımız şu günlerde, camiamızın heyecanını ve enerjisini yakından hissediyoruz. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım da bu heyecanın bir parçası olarak sizlerle aynı duyguları paylaşıyoruz. Oynadığımız her müsabakada, kazandığımız her zaferde, puan hanemize yazılan her sayıda tıpkı sizler gibi mutlu oluyor, seviniyor ve gelecek adına çok heyecanlanıyoruz.

Ancak; unutmamamız gereken çok önemli bir kural var. Yürüdüğümüz bu yolda tıpkı Mevlana’nın dediği gibi sabrı merdiven yapmalıyız. Dünden daha sabırlı, daha temkinli, daha sakin ve her zamankinden emin adımlarla ilerlemeliyiz.

Değerli Trabzonsporlular;

Trabzonspor Kulübü, saha içi ve saha dışında büyüklüğünü teorilerle değil, kültüründe, dokusunda ve genetiğinde yer alan özelliklerini yaşamın her alanına adapte ederek kazanmıştır. Trabzonspor’un dünü bugününe, bugünü de yarınına ışık tutmaktadır.

Bu anlamda; geçmişten ders alarak doğru tecrübelerle Süper Lig’deki zirve yarışını sonuna kadar sürdürürken sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Bu yolculukta bizlerle birlikte teknik heyetimiz ve futbolcularımızın yanı sıra büyük camiamıza da önemli görevler düşmektedir.

Milyonlarca bireyden oluşan ve hepimizin bir parçasını oluşturduğu Trabzonspor camiasının yanyana ve bir arada olduğunda önüne çıkan engelleri daha kolay aşacağını unutmayalım.


Yorumlar (3)
Vfore 1 ay önce
adam gibi bir sol bek almadınız
BLUEB 1 ay önce
BİZDE BAZI OLUMLU HAREKETLERI GORUNCE UMUTLANIYORUZ AMA ismail koita yunus transferlerini görüncede umutsuzluğa kapılıyoruz takımın bir tek solbeki olmadan şampiyonluğa oynayacağını söylemek bile zor geliyor.....
yasar 1 ay önce
sayın ağaoğlu başkan olduğundan beri takım hep istikrarlı ve ligde adından olumlu söz ettiriyor, inşAllah bu sezon şampiyonlukta gelir eksik kalmaz. (geçen sezon başı transferler yanlıştı, ünal hoca nı n gönderilmesi de)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@