Ahmet Ağaoğlu: "Dik oynadığımız gibi..."

Başkan Ahmet Ağaoğlu kulüp dergisine açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu: "Dik oynadığımız gibi..."

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bordo-mavili kulübün geleceğine sahip çıkmak düşüncesiyle başladıkları görevde, Trabzonspor’a yakışır bir yönetim ortaya koyduklarını düşündüğünü söyledi.

Ahmet Ağaoğlu, bordo-mavili kulübün dergisinde yer alan açıklamasında, “Ben ve yönetim kurulum olağanüstü bir kurulda ve olağanüstü şartlar altında göreve geldiğimizde aklımızda sadece ‘Trabzonsporumuzun geleceğine sahip çıkmak’ düşüncesi vardı. Ne kulübün borçlarını ‘yük’ olarak gördük; ne de camianın yılgınlıklarını. Trabzonspor’a gönül veren tüm taraftarlarımız gibi bizler de Trabzonspor mirasını, büyüklerimizden devralmıştık ve kulübün zor zamanında böyle bir göreve layık görülmenin onurunu taşıyorduk sadece. Bu yedi ay boyunca tüm önceliğimiz kulübün ekonomik durumunu toparlamaktı. Enerjimizin ve mesaimizin çok büyük bir bölümünü buna ayırmıştık. Yeni gelir kaynakları yaratmak, yeni sponsorlar, destek ve bağışlar bulmak için çalıştık. Bu çabadan arta kalan zamanımızı ise geçmişin kırgınlıklarını, yılgınlıklarını geride bırakarak camiamızın yeniden bütünleşmesi için çalıştık. Bu çabanın bir de adı vardı: YanYana! Amacımız, Bordo ve Mavi gibi yanyana durarak, özlenen, kenetlenen Trabzonspor’u ortaya koymaktı” dedi.

“DİK OYNADIĞIMIZ GİBİ DİK YÖNETMENİN RAHAT VİCDANIYLA…”

Başkan Ağaoğlu, Trabzonspor’a yakışır bir yönetim ortaya koyduklarını düşündüğünü belirttiği yazısında, “Değerli Trabzonsporlular, Bugün geride bıraktığımız yedi ayın muhasebesini yaparken, ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım; gecemizi gündüzümüze katıp çalışmaktan belki biraz yorgun düşmüş; ama verdiğimiz hizmet ve ortaya koyduğu çabadan dolayı rahat bir vicdanla size seslenebiliyorum. Biz bu kulüpte yöneticilik yapmanın büyük bir onur olduğuna inanırken; bu unvana haksızlık edenler de vardı. Yöneticiliğimiz boyunca, bir başka önceliğimiz de onlardan hesap sormak oldu; olmalıydı. Bu nedenle geçmişin büyük ve sarması zor yaralarını ortaya çıkardık. Bu anlamda Trabzonspor’a yakışır bir yönetim ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Çünkü Trabzonspor dik oynardı. Dik oynadığımız gibi dik yönetmenin rahat vicdanıyla…” diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 10:48


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer 61
Ömer 61 - 1 hafta Önce

Baskanim yanindayiz senin herzaman

Selcuk61TS
Selcuk61TS - 1 hafta Önce

Adam gibi adamsiniz sayin baskanim full destege ihtiyac var

Hasan Kologlu
Hasan Kologlu - 1 hafta Önce

Sevgili Agaoglu kesinlikle en az 3 yil daha devam etmelisiniz.

Ts12
Ts12 - 1 hafta Önce

İyi bir başkan olduğunuzdan şüphem yok. Burak ta iyi golcü ama artık bize zarar veriyor yedeğe çekin son 20 dk oyun gidişatına görw oyuna alın devre arası şutlayın

Hasan Mert
Hasan Mert - 1 hafta Önce

Dik oynamak ve dik yönetmek istiyorsanız Burak Yılmazı acilen göndermelisiniz. Yoksa takımda huzur olmaz.

Şota
Şota - 1 hafta Önce

Sayın Başkan ben son olaya kadar bunainanıyordum fakat burak konusu bu inancımı kırdı bir adama bir şehri bir takımı esir ettiniz

SAKARYALI
SAKARYALI - 1 hafta Önce

BAŞKAN HERŞEYİN DOĞRU BİRİ HARİÇ. ÜNAL HOCA KARARIN ÇOK YANLIŞ. ŞU LİGDE İYİ BİR HOCA OLSA AÇIK ARA ÖNDE GİDERDİK.

?
? @SAKARYALI - 7 gün Önce

puan olarak gerideyiz ama oynanan futbol yüzümüzü kızartmıyor???

Mehmets
Mehmets @SAKARYALI - 1 hafta Önce

Bu düşünce olduğu sürece Ersun Yanallar bu takımın yakasından eksik olmaz.

İbrahim  köseoğlu
İbrahim köseoğlu - 1 hafta Önce

Sayın başkan doğru yoldasınız. Ünal hocayı yol kazası kabul ediyoruz.


banner426

banner443

banner441