banner536

banner526

banner513

Ahmet Ağaoğlu: 15 puan şampiyon yapar

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu: Kalan beş maçta alacağımız 15 puan şampiyonluğun anahtarı olacaktır. Bunun için herkesin sahada yüreğini ortaya koymasını istiyorum.

Trabzonspor 01.07.2020, 08:27
Ahmet Ağaoğlu: 15 puan şampiyon yapar

Fırtına'da herkes şampiyonluk için kenetlenirken, Başkan Ahmet Ağaoğlu da oyunculara seslenerek, "15 puan bizi şampiyon yapar" dedi. Son zamanlarda bütün vaktini bordomavili takım ile birlikte geçiren Ağaoğlu, özellikle Alanya ve Ankaragücü maçlarında kaybedilen puanların telafisinin yine kendi ellerinde olduğunu söyledi.

Ligde son 5 haftanın hem alt sıralarda hem de üst sıralarda çok şeye gebe olduğunun altını çizen Başkan, "Siz sadece futbolunuza ve en iyisini yapmak için motive olun" diye konuştu. Ağaoğlu, kalan haftaların heyecanının üst seviyede olacağını vurgulayarak, "Kalan 5 maçta alacağımız 15 puan şampiyonluğun anahtarı olacaktır. Bunun için herke- sin yüreğini ortaya koymasını istiyorum. Ankaragücü maçından önce tesislerden stada giderken taraftarlarımızın yol boyunca oluşturduğu konvoy ve bize verdikleri desteği karşılıksız bırakmamak boynumuzun borcu. Bunun için savaşmaya devam edin. Bu takım şampiyon olacak" dedi.

.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (10)
Trabzonlu 1 hafta önce
Sayın Başkanımız iyiki sen başkan oldun yoksa halimiz haraptı başkası gelseydi dağılmıştık
yasar 1 hafta önce
Allah rızası için şu şampiyonluk kelimelerini bırakın sayın başkanım, futbolcular o kadar olumsuz etkilendi ki Ankaragücü maçında tanıyamadık, sadece Gs maçına odaklanalım ve 3 puan gözüyle bakalım.
seko 1 hafta önce
Alternatif kadron yok senin ne etkilenmesi bir ekuban ya da nwakaeme olmadımı neler olduğunu görüyorsun. Bu iki isim yoksa Gs maçında çok sıkıntı yaşarız. Başakşehir maçında ki Gs Ankaragücü maçında ki Trabzonspor'u maalesef yener rüya görmeyin.
Tursun 1 hafta önce
Ben antalyanin kuçük sikecileri yeneceğine inanıyorum yen fetösarayı al liderliği tamer hoca bu ışleri iyi yapıyoe
Taraftar 1 hafta önce
Hadi canım 5 de 5 yapacağız yani güldürme başkan bu futbolla şampuan oluruz biz ancak.
OSMAN 1 hafta önce
Başkanım en çok da sizin verdiğiniz emeklere yazık oldu diye üzülüyorum. alanyadaki olaylardan sonra futbolcular sadece başkan için oynar maç kazanır diye düşünüyordum. Meğersem düşünmemle kaldım. Siz futbolculara bir baba şefkati ile yaklaştınız onlar bu sevgiye ihanet ettiler.
Lâedrî 61 1 hafta önce
İnşAllah şampiyon oluruz Muhterem Başkanım. Seneye kaliteli takviyelerle ve iyi bir hocayla yine zirveye oynarız.
mavi 1 hafta önce
Başkan,bu sezon sonu nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın inşAllah şampiyon oluruz...td lüge tekrar ünal hocayı getir,çünkü ts senden önce zirveye oynar gibi yapan sıralamada belli olmayan oyun sistemi vs ile çizgisi belli olmayan takım gibiydi...ünal hoca ile takım zirve ye kement attı eksikleri yok mu ünal hocanın ama mevcut şartlarda en iyisi ünal hoca,zaten 2011 den sonra mourinho heykensler td olmadı büyük başarılar olmadı ama şuanda bu takım bu şekil dizayna ünal hocanın katkısı büyük sen karamanı td lüge getirirdiginde iki taraf için de r olmaz söz konusu ts un başarısı,hüseyin karamanın yaratıcılığıyla devam eder.
Bordo 1 hafta önce
Başkan, herzaman yanındayız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@