Ağaoğlu’nun isyanı: Her çıkan habere neden inanıyorsunuz

Ağaoğlu, Burak dedikodusunun yayılmasına ve inanılmasına kızdı

Ağaoğlu’nun isyanı: Her çıkan habere neden inanıyorsunuz

Trabzonspor’da Bursaspor maçında oyundan alınırken teknik heyete ve taraftara tepki gösteren Burak Yılmaz’a 500 Bin TL para cezası verilmesine karar verildi. Kararı Başkan Ahmet Ağaoğlu Haber61’e açıkladıktan sonra resmi siteden de duyuru yapıldı ve Burak Yılmaz’ın ayrıca özür dileyeceği bildirildi. Ancak karar öncesinde yaşananlar Başkan Ağaoğlunu kızdırdı.

BAŞKAN KIZDI

Burak konusu bu şekilde gelişirken karar açıklanmadan önce yaşananlar başkan Ağaoğlu’nu çok kızdırdı. Henüz yönetimin toplantısı bitmemişken bazı kaynaklardan “Burak’ın sözleşmesi feshedildi” iddiaları son dakika haberi olarak geçilmeye başladı. Haber sorgulanmadan ulusal ve yerel medyanın büyük çoğunluğu ile taraftarlar sosyal medyada bu gelişmeyi olduğu gibi aktararak yaydı.

Bu sırada Haber61’e konuşan Ahmet Ağaoğlu da Burak gerçeğini anlattıktan sonra yönetimden herhangi bir bilgi almadan dedikodu üzerine haberi yayanlara ve buna inanan taraftarlara sitem etti. Ağaoğlu “Bu haberleri kimler çıkarıyor? Her çıkan habere nasıl ve neden inanılıyor?” diyerek tepkisini dile getirdi.

Kulüp yöneticilerinden hiçbir bilgi almadan, herhangi bir açıklama alma gereği duymadan bu iddiaya balıklama atlayan basının büyük kesimi sınıfta kaldı.  

Haber61 ise doğru bilgiyi aktarma adına önce asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ardından da başkan Ahmet Ağaoğlu’ndan alınan resmi açıklamalarla okurlarını bilgilendirdi. 

burak
 

burak


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozgur ata
Ozgur ata - 1 hafta Önce

Sevgili baskan, Hugo’nun sozlesmesini uzat, Burak, kucka, ibanezi devre arasi paketle. Zaten taslar yerine oturur

Ozgur ata
Ozgur ata @Ozgur ata - 1 hafta Önce

Haklisin Kocaelispor, listeye esteban, sosa ve hatta olcay da eklenebilir. Tabiki yerlerine daha verimlileri alinmak sarti ile

kocaelispor
kocaelispor @Ozgur ata - 1 hafta Önce

esteban ve sosa saymadın onlar cokmu verımlı

Civanım
Civanım @Ozgur ata - 1 hafta Önce

Ne güzel diyon burak murak 8 sene buraksız naptığnızı gördük

Yilmaz topal
Yilmaz topal - 1 hafta Önce

Bence unal karamana ceza verilmeli.

numan
numan - 1 hafta Önce

şu İstanbul yerel medyası ve internet medyasının eline kim veriyor bu kozları?

Şota
Şota - 1 hafta Önce

Onur kırızı ile şota,hami,Süleyman hurma, hacisalihlioğlu gitti burak krizi ile Ünal gider peşine yönetim çünkü futbolcu takımdan hocadan yönetimden ve dahası taraftardan daha büyük

Yılmaz Topalolmayan
Yılmaz Topalolmayan - 1 hafta Önce

Ünal hocam senden bir Trabzonspor taraftarı olarak özür diliyorum ne yapalım burası Trabzon

Şota
Şota - 1 hafta Önce

Ünal hocam kendine iyilik yap ve bu karardan sonra istifa et. Duruşu olana göre değil bu yönetim sen büyük hocasın bu kararı ver ve büyük kal yoksa bunlar seni yem edecek bende bu saatten sonra bu takımı asla izlemem stada da gelmem

cetin-29
cetin-29 - 1 hafta Önce

sizin gibi taraftar olmaz olsun ne duruşu burağı bu başkanmi aldı.siz fener taraftarimısinız ne yapacakti başkan sözleşmemi feshedecekti siz mi vereceksiniz tazminatı.ahmet başkanmı aldi burağı salak salak yorum yazmayin herşey ünalın beceriksizliği bu kadar.

cıvanıma cevap
cıvanıma cevap - 1 hafta Önce

Burakla ne yaptın o kadar para vererek Trabzospor un geleceğini kararttın


banner426

banner443

banner441