Ağaoğlu yıldızları gönderecek mi? Açıkladı

Trabzonspor Başkanından dikkat çeken açıklamalar

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da bugün gerçekleştirilen kongre sonucunda yeni başkan seçilen Ahmet Ağaoğlu, önemli açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu merak edilenlere yanıt verdi. İşte o açıklamalar;

Yapılacak çok iş var mali tabloyu herkes biliyor genel kurulda da hararetli şekilde tartışıldı. Finansal sıkıntılar birinci önceliğimiz. Burası büyük camia büyük kulüp buraya başkanlık yapmayı Allah herkese nasip etmez. Buraya davet edilmedim kendi isteğim arzumla geldim. Trabzonsporumuzu arzuladığımız yere taşıyabilmek için gönüllü talip olduk. Güzel kongre oldu, oldukça seviyeli centilmenliğin üst düzeyde olduğu bir seçim yaşadık Metin Kaya ve Levent Sekban beyefendiye çok teşekkür ediyorum. Şu süreç içinde Trabzonspor camaisına önemli mesajlar verdik. Önümüzdeki süreçler sıkınıtılı. Karadeniz insanı için imkansız yoktur, sadece zaman alır.Tüzüğümüze yapacağımız dğeişikliklerle beraber mali olarak daha düzgün ve sürdürülebili bir yapıya kavuşacağız. 

 TÜZÜK TADİLATI TEMMUZDA

Hazırlanmış bir taslak da var. Buna ilaveleri yaptıktan sonra Temmuz ayında genel kurula taşıyacağız. 

Yıldızların satılması konusunda benim ağzımdan böyle bişey çıkmadı. Yıldızlara veda diye birşey telafuz etmedim.  Herkes istediği şekilde anlayabilir. Ben 14 yönetim kurulu üyesi arkadaşım adına konuşuyorum. Ben derken onların adına yani biz böyle bir tasarrufun içine girmeyeceğiz. Önümüzde süreç var lig mücadelesi devam ediyor bizim her puana ihtiyacımız var dünkü skora çok sevindim. Trabzonspor'u hiçbir şekilde kavganın içinden çekemezsiniz bu bizim ruhumuza aykırı. Ligin sonuna kadar mücadele devam edecek. Bizim işimiz başka. Önceliğimiz kapıya dayanmış ödemeler, sıkıntılar. Bunları programa bağlayıp düzene sokmamız gerekiyor. 

Takım oyunu oynanıyor ama o takımın içinde kentin takımın altyapıdan gelen oyuncuların ortaya koyduğu mücadele damarlarımdaki kanı kaynattı. Ben altyapıya inanan bir insanım. Barcelona'ya bakarsanız altyapısından gelen 5-6 oyuncu görürsünüz. Futbol tekdüze bir oyun değildir. Endüstriyse gereğini de yerine getireceksiniz. Abdulkadir ve Yusufa bakınca gözlerim farklı bakıyor. Onlar altyapıdaki kardeşlerine idol ve model olacak futbolcular. Altyapıdaki oyuncular Aldulkadir ve Yusuf'u gördüğü zaman motive olur. A takımda onları görmezde motivasyonları azalır.
Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 20:18


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 7 ay Önce

Sosa, Kucka gibi yıldızlar satılsın. Hatta Burak da satılmalı

Barış
Barış @Ahmet - 7 ay Önce

Gelecek sezonu da düşünmek lazım kümeye gidersek bu yönetim pek iyi anılmaz. Alınan fiyata veya üzerinde satılacaklarsa tüm yabancılar satılsın, eldeki yerli futbolcular ve gençler takımı ligde tutar. Alınan fiyatın altında teklifler geliyorsa da Sosa ve Kuçkadan biri elden çıkarılarak ödemeler rahatlatılabilir fakat Burak kesinlikle satılmamalı.

Mehmet Aydın
Mehmet Aydın - 7 ay Önce

Allah yardımcısı olsun..güzel insan

Temel
Temel - 7 ay Önce

2013'ten 2018'e her türlü transfer yapıldı. Hatta Vahit hoca geldiği zaman iki defa kadro kuruldu. Yıldız adı altında Maluda'dan başlayıp Sosa'ya kadar 70 yıldız adı altında oyuncu alınmış. Bana tek bir kupa gösterin lütfen. Yıldız değil kulübe faydalı olan oyuncu alınsın. Simek geldi kimse bilmiyordu lige damga vurduk. Soya gelmeden kim tanıyordu.
Fenerden oynayabilirsiniz AAATİF sadece 200 bin dolara alınmış Sivas tarafından.

Ercan
Ercan - 7 ay Önce

Bazı aptallar hala anlamak istemiyor.klup ekonomik olarak iflas etmiş.hala daha zirvede olalım haykirislari devam ediyor.ekonomi duzelmeden olmaz,once her şeyi rayına sokavaksin daha sonra başarı bekleyeceksin

Abdul
Abdul - 7 ay Önce

Bu kafa ile siz ilk 5 i bile zor görürsüniz ey kendini trabzobspor taraftarı sananlar

Yasar
Yasar - 7 ay Önce

Çok dikkatli olunmalı , alt yapı doğru kullanılmalı, Hami gibi yapılırsa her maç 6-7 yersin , en önemli husus kaliteli yerli veya yabancı isabetli transfer yapabilmek.

Karadeniz61
Karadeniz61 - 7 ay Önce

insAllah hersey yolunda gider Ahmet Agaoglu basarilar dilerim.

Kafkastürk61boğac
Kafkastürk61boğac - 7 ay Önce

Başkan doğrusunu söylüyor cöpe atilacak paramız yok. Alt yapı dynamiklenec .Yerli oyuncularımız artacak


banner426

banner421