Ağaoğlu yasak gelmemesi için uğraşıyor

Bir taraftan transfer yasağını kaldırmak için uğraşan bordo-mavili yönetim bir yandan da Avrupa’dan “men” cezası almamak için hamleler yapıyor

Trabzonspor 25.04.2018, 09:53
Ağaoğlu yasak gelmemesi için uğraşıyor
Ekonomik olarak darboğazda olan Trabzonspor'un başı FIFA'daki icralık dosyalar nedeniyle ağrıyabilir. Karadeniz ekibi son olarak Milan'ın Sosa'nın taksidi için çektiği ihtarla şok yaşarken, bordo-mavili kurmaylar, hem İtalyan ekibiyle hem de UEFA yetkilileri ile görüşüp sorunları çözmek için zaman istedi. Avrupa'dan men cezası gelmemesi için çalıştıklarını da ifade eden Başkan Ahmet Ağaoğlu, şunları söyledi:

SORUN ORTADAN KALKABİLİR
"26 Nisan'da transfer yasağının kaldırılması için FIFA ile görüşeceğiz. Burada tekrar Milan ve UEFA yetkilileri ile temas olacak. Avrupa'dan men riski var. Tüm uğraşlarımız bu yaptırımlarının önüne geçmek için. Bu tehlike ortadan kalkacak."
Yorumlar (3)
KEREM 3 yıl önce
Bİ KAMPANYA BAŞLATIRMISINIZ SAYIN YÖNETİM BATMANLI KARDEŞİMİZ GİBİ BİZDE BİŞİYLER YAPALIM..
Adnan 3 yıl önce
Ben Almanyada yasiyorum. Lütfen bi hesap acinda bizde katkida bulunalim.
Trabzonspor hepimizin Trabzonspor bizim herseyimiz. Hep beraber el ele bu zorlu günleri geride birakalim ve Trabzonsporu yine yakisdigi yerle geitrelim.
zafer 3 yıl önce
SN BASKANIM BU HACIOSMAN 5 SENE ÖNCE GELMEDEN ÖNCE TAKIMIN BASINA GELECEKTINKI SIMDI TRABZONSPORUN BORCU YOKTU. NE ISIN VARDI GOLFLA SAYIN BASKANIM IHO VE USTA DENEN KULÜBÜ BATIRAN ADAMLARDAN HESAP SORMANIZI BEKLIYOR VE UMUYORUM. ALLAH YENI HÖREVINIZDE UTANDIRMASIN BASKANIM.
BERLINDEN SAYGILAR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@